czwartek, 25 czerwca 2020

Kumulacja promocji na BP

Promocje na tankowanie w BPNiedługo rozpoczną się wakacje, a więc czas wzmożonych wyjazdów. Niesie to ze sobą różne koszty, a w tym zazwyczaj związane z tankowaniem. Jeżeli po drodze jest stacja BP, warto skorzystać z ich czwartkowej promocji. 


Otóż, w czwartki na stacjach BP można zatankować BP Ultimate Diesel w cenie zwykłego paliwa. Promocja dotyczy tankowań do 70 litrów oleju napędowego i trwa od 25/06/20 do odwołania. 

Przy okazji warto to połączyć z dwoma innymi akcjami. 

Pierwszą z nich jest program lojalnościowy Payback. W zmian za dokonanie zakupów u partnerów programu otrzymuje się punkty. Punkty te można wymienić na różnego rodzaju vouchery bądź nagrody rzeczowe. Choć w ostatnim czasie ten program nieco "przygasł" to nadal z niego od czasu do czasu korzystam. Stacje pod szyldem BP mogą być właśnie takim dostarczycielem punktów (za tankowanie lub mycie auta bądź też inne zakupy). Co najlepsze, później można tymi punktami "zapłacić" za paliwo.

Drugą akcją jest system mOkazji firmowany przez mBank. Jest to program, w którym za zakupy u wskazanych partnerów banku otrzymuje się zwrot pieniędzy. Nie są to oszałamiające kwoty, zazwyczaj mieszą się w 4-10 % wysokości transakcji (choć mogą też przybierać konkretną stawkę). U mnie aktualnie dostępna jest  mOkazja związana z zwrotem 4 % wydatków za tankowanie na wyżej wspomnianej stacji. Przy okazji wspomnę, iż kto jeszcze nie ma konta w mBanku, a chciałby je założyć (a przy tym zgarnąć premię 140 zł i 2,5 % na koncie oszczędnościowym) to zapraszam do wcześniejszego prześwietlanie promocji.

Połączenie tych wszystkich promocji nieco osłodzi nam koszt napełnienia baku.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz