czwartek, 2 lipca 2020

140 zł za eKonto dla młodych

najlepsze onto dla studenta
Początek lipca to prawdziwy wysyp ofert promocyjnych. Do tego grona można zaliczyć najnowszą propozycję mBank, które jest skierowana do osób młodych. W ramach promocji "I możesz więcej - II edycja" można zyskać 140 zł.


Okres promocji

Do promocji można przystąpić w okresie od 1/07/20 do 30/11/20.

Adresaci promocji

Akcja adresowana jest do nowych klientów banku tj. osób, które począwszy od 1/01/17 nie były i nadal nie są posiadaczami lub współposiadaczami konta w mBanku. Drugi warunek dotyczy wieku, a mianowicie trzeba mieć ukończone 18 lat i nie mieć więcej niż 24 lata.

Warunki uczestnictwa

Aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o e-konto możliwości wraz z kartą. Po podpisaniu umowy przyjdzie czas na spełnienie warunków. Pełna pula wymaga spełnienia kilku czynności jak płatność telefonem (za pomocą karty dodanej do Google Pay lub Apple Pay), przelewu na telefon (przelew z poziomu aplikacji mobilnej na dowolny numer odbiorcy zarejestrowanego w usłudze BLIK) i aktywny cel oszczędnościowy. Pierwsze dwa nie powinny sprawić problemów. Nie wymagana jest tutaj konkretna kwota, więc wszystkie dokonanie w taki sposób czynności spełnią warunki. Trzeci warunek również należy do łatwych, gdyż wystarczy przelać 20 zł na rachunek oszczędnościowy powiązany z nowo otwartym kontem. Każdą z tych czynności bank "wycenił na 20 zł". Po spełnieniu wszystkich tych warunków organizator wypłaci uczestnikom dodatkową nagrodę o wysokości 80 zł. Wszystkie te czynności jak i czas na ich wykonanie (a jest on określony do końca pierwszego miesiąca po miesiącu otwarcia konta) obrazuje poniższa tabela.
Wypłata premii nastąpi na nowo otwarty rachunek do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym otwarto konto promocyjne.

Warunki bezpłatności konta

Korzystanie z konta osobistego i karty debetowej jest bezpłatne. Podobnie jest z wypłatami z krajowych bankomatów.

Podsumowanie


Dobra oferta na początek, gdyż nie angażuje dużego kapitału jak i dosyć szybko (jak na standardy bankowe) pozwala na uzyskanie nagrody. Do tego jest całkowicie bezkosztowa.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz