środa, 1 lipca 2020

150 zł z kontem Przekorzystym w Pekao

Premia za konto w PekaoWystartowała kolejna edycja promocji rachunku w Pekao. Można w niej zdobyć 100 zł, a wraz z punktami z programu Bezcenne chwile daje to 150 zł. Na dokładkę jest również konto oszczędnościowe z oprocentowaniem 2 % przez 4 miesiące do kwoty 20.000 zł.


Okres promocji

Promocja trwa od 1/07/20 do 30/09/20.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która nie miała konta osobistego lub konta oszczędnościowego lub lokaty terminowej w Pekao w żadnym dniu od 1/01/19 do 30/06/20

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto, a następnie zawrzeć umowę o konto wraz z kartą i aplikacją mobilną PeoPay.  Ważne, aby we wniosku o konto, jako sposób zawarcia umowy, wybrać opcję online (z wykorzystaniem biometrii) lub przez aplikację mobilną. Tylko sposób zawarcia umowy online pozwoli nam zgarnąć premię.

Aby zdobyć 100 zł należy w każdym z 4 miesięcy począwszy od miesiąca następującego po miesiącu założenia konta:

  • zapewnić jednorazowy wpływ na nowo otwarty rachunek w kwocie minimum 500 zł (może być to przelew z własnego konta w innym banku),
  • wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową za pośrednictwem karty lub aplikacji PeoPay (zwykła płatność w punkcie handlowo-usługowym),
  •  zalogować się co najmniej jeden raz do aplikacji mobilnej PeoPay.

Więc, jeżeli rachunek zostanie założony w lipcu, to te warunki należy realizować w sierpniu, wrześniu, październiku i listopadzie.

Wypłata nagroda nastąpi w postaci przelewu na nasze konto do 31/12/20 w przypadku założenia konta w lipcu (dla sierpniowych czy wrześniowych kont okres ten automatycznie wydłuża się o jeden lub dwa miesiące)

Druga część nagrody wynika z nieco innej promocji, ale warunki do jej zdobycia są bardzo proste. Wystarczy, iż do 30/09/20 dokonamy rejestracji swojej karty Mastercard w programie Bezcenne Chwile. Za to w ciągu 14 dni roboczych otrzymamy 1.000 punktów powitalnych. Kolejne 2.400 punktów zgarniemy za zalogowanie się do aplikacji mobilnej PeoPay. Powinny się one pojawić na naszym koncie w programie w ciągu 30 dni od spełnienia warunków. Daje to w sumie 3.400 punktów, które będą ważne przez 6 miesięcy. Można je wymienić na nagrody o wartości 50 zł.

Wartość dodana

Tą wartością jest promocyjne konto oszczędnościowe o oprocentowaniu 2 % w skali roku. Jego czas trwania to 4 miesiące (120 dni). Na takich warunkach można ulokować maksymalnie 20.000 zł.

Program poleceń

Nie należy również zapomnieć o programie poleceń. Bank zapłaci nam 100 zł od każdego poleconego klienta (a więc jest premiowane 15 poleceń). W tym przypadku polecana osoba nie dostanie nic, ale przecież dla niej jest przeznaczona wyżej opisywana promocja z łączną nagrodą 150 zł.

Aby zostać polecającym należy być posiadaczem dowolnego rachunku osobistego Pekao w złotych oraz mieć wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i informacji o charakterze marketingowym drogą telefoniczną. Jeżeli te warunki spełniamy to należy do 31/12/20 zarejestrować się na stronie programu poleceń i uzyskać kod polecający. Będzie to nasz numer telefonu podany w banku. Konieczne jest również zaznaczenie wszystkich (oprócz ostatniej) zgód. Przy tym należy spełniać warunki aktywności poprzez zapewnienie jednorazowego wpływu na swój rachunek w wysokości min. 500 zł, wykonanie min. jednej transakcji bezgotówkowej kartą oraz zalogowanie się do aplikacji PeoPay.

Regulamin programu.

Warunki bezpłatności konta

Opłata za prowadzenie konta to 6 zł miesięcznie, lecz można jej łatwo uniknąć poprzez wypływ na konto minimum 500 zł miesięcznie. Podobnie łatwo można się pozbyć opłaty za kartę (3 zł) przez zaledwie jedną płatność kartą lub PeoPay w miesiącu. Dla osób do 26 roku zarówno konto jak i karta jest bezwarunkowo darmowe. Trzeba tutaj dodać, iż aplikacja mobilna jest niezbędna w dalszym funkcjonowaniu konta, bo jest ona jedynym darmowym narzędziem do autoryzacji transakcji. Wszystko przez to, iż bank pobiera opłatę w wysokości 0,20 zł za każdy SMS służący akceptacji dyspozycji składanych w bankowości Pekao24. Za darmo pieniądze wypłacimy z bankomatów Pekao oraz z dwóch dowolnych tego typu urządzeń w kraju po spełnieniu warunków bezpłatności konta w poprzednim miesiącu. Następne wypłaty z obcych bankomatów wiążą się z kosztem 2 % od pobranej kwoty (minimum 5 zł), więc lepiej ich unikać.

Podsumowanie


Można powiedzieć, iż bliźniacza akcja do poprzedniej. Także do zdobycia jest 150 zł, za proste warunki. Dodatkowy wabik stanowi promocyjne oprocentowanie konta oszczędnościowego jak i program poleceń.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Regulamin "Punkty na start".Brak komentarzy:

Prześlij komentarz