środa, 1 lipca 2020

160 zł za konto dla młodych w ING Bank Śląski

Łatwy zarobek dla studentaJak to zwykle w przypadku ING, światło dzienne ujrzała również nowa odsłona promocji dla młodych. Osoby w wieku 18-26 lat mogą również zyskać 160 zł za założenie konta Mobi i spełnienie bardzo prostych warunków.


Okres promocji

Promocja trwa od 1 lipca 2020 r. do 30 września 2020 r.

Adresaci promocji

Oferta jest skierowana do nowych klientów banku, czyli osób nieposiadających żadnego Konta z Lwem w ING Banku  od 1/04/19 do 30/06/20.
 
Warunki uczestnictwa

W promocji można uzyskać nagrodę w wysokości od 100 zł do 160 zł. Jej wysokość jest uzależniona od spełnienia warunków. Niezależnie od wybranej opcji, w pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto. Należy przy tym wybrać również konto oszczędnościowe i kartę debetową. Ważne jest przy tym, aby wyrazić zgodę na przekazywanie przez bank w sposób elektroniczny informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych. Umowę można podpisać w sposób zdalny (poprzez przelew weryfikacyjny), zaś karta zostanie dostarczona pocztą.

Aby otrzymać nagrodę w wysokości 100 zł uczestnik promocji musi do 31/10/20 wykonać minimum 10 transakcji bezgotówkowych (w sklepach stacjonarnych, internetowych oraz przez telefon) kartą wydaną do konta lub BLIKiem (kwota transakcji jest obojętna).

Natomiast dodatkowe 60 zł wymaga spełnienia do 31/10/20 jeszcze dwóch warunków:

  • wykonania minimum trzech transakcji  BLIKiem w internecie (mogą to być te same transakcje jak w przypadku nagrody w wysokości 100 zł)
  • wykonania minimum 3 przelewów na telefon BLIK na kwotę minimum 5 zł każdy.

Uczestnikom, którzy spełnią warunki promocji bank wypłaci nagrodę (100 lub 160 zł) do 17/11/20 na otwarte konto oszczędnościowe (założone wraz z kontem osobistym).

Warunki bezpłatności konta

Prowadzenie konta Mobi jest darmowe. Podobnie jest w przypadku karty wydanej do tego konta. przypadku bankomatów, wszędzie jest darmowa pierwsza wypłata w miesiącu. Kolejne wiążą się z opłatą w wysokości 2,5 zł. Nie występują ona jeżeli wybieramy pieniądze z urządzeń Planet Cash oraz tych należących do ING.

Podsumowanie


Jak zwykle przy promocji  z założeniem konta w ING wysokość premii nie należy do najwyższych. Niemniej warunki do jej uzyskania są bardzo proste, a samo konto jest bezwarunkowo bezpłatne. Przy okazji też można trochę dorobić przy akcjach promocyjnych skierowanych do obecnych klientów. Czasem ich kumulacja przewyższa początkową premię dla nowego klienta.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz