czwartek, 16 lipca 2020

200 zł do Allegro za kartę kredytową Citibank

Citibank ruszył z kolejną promocją swojej karty kredytowej. Jeszcze nie dobiegała akcja z kartą podarunkową do Lidla, a już jest następna. Tym razem do zdobycia jest 200 zł w formie vouchera do wykorzystania w serwisie Allegro.


Okres promocji

Oferta obowiązuje od 01/07/20 do 30/09/20.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która od 1 stycznia 2018 r. nie posiadała w banku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów jak np. konta osobistego nie wyklucza z oferty.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity. Po pozytywnej decyzji o przyznaniu karty i zawarciu umowy konieczne jest:

  • nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę zalogowanie się przynajmniej 1 raz  do serwisu bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile;
  • nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonania transakcji tą kartą o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1.500 PLN. 

Bank zastrzega, iż nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych ani szczególnych. Niemniej jednak zwykłe płatności (ich ilość nie ma tutaj znaczenia) w tradycyjnych lub internetowych punktach handlowo-usługowych spełnią te warunki.

Nagroda

Każdy uczestnik, który spełni wszystkie warunki promocji otrzyma voucher na zakupy w serwisie Allegro o wartości 200 zł. Nagroda zostanie przesłana na naszą skrzynkę w bankowości internetowej w ciągu 60 dni od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków promocji (zaś taka informacja trafi do naszej skrzynki  w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków). Tak więc dokładna data otrzymania nagrody zależy w głównej mierze od nas samych tj. jak szybko uda nam się zrealizować wymogi stawiane przez organizatora. Termin ważności vouchera będzie wynosił 12 miesięcy i będzie można go wykorzystywać jednorazowo.

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj.

  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.

Jednakże trzeba podkreślić, iż zawsze w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.

Warunki bezpłatności karty kredytowej Citi Simplicity

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 12 zł. Aby jej uniknąć należy w okresie rozliczeniowym wykonać transakcje na łączną kwotę min. 1.000 zł. Trzeba przy tym pamiętać o regularnym spłacaniu zadłużenia. Istotne jest także unikanie nadpłacania długu. Inaczej będzie to generowało koszty. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wyłączyć i jedynie kontrować swoje wydatki.

Podsumowanie

 

Dla mnie poprzednia akcja z kartą podarunkową do sieci sklepów Lidl jest nieco lepsza (wymagany jest mniejszy wydatek). Niemniej, aby przejść promocję w sposób "bezkosztowy" trzeba wydać kilka tysięcy. W przeciwnym razie, po odjęciu miesięcznych opłat (12 zł na miesiąc), nasz zysk będzie nieco skromniejszy.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz