czwartek, 16 lipca 2020

Nowa promocja z premią 250 zł w BNP Paribas

Tym razem BNP Paribas proponuje nam promocje pt. "Wakacyjne konto". Można w niej zdobyć 250 zł - 200 zł w formie bonów Sodexo, zaś 50 zł w formie karty podarunkowej do sieci sklepów Biedronka.


Okres promocji

Akcja trwa od 16/07/20 do wyczerpania puli 3.000 szt., lecz nie dłużej niż do 31/07/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany przez nas wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny, natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Podpisanie umowy i aktywacja karty płatniczej musi nastąpić do 14/08/20. Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie warunków promocji, a są nimi:

Pierwsza nagroda, a więc karta podarunkowa Sodexo o wartości 50 zł wymaga poniższej aktywności w sierpniu 2020 r.:

  • wykonania minimum 3 przelewów przez bankowość internetową bądź mobilną (kwota ani odbiorca nie ma tutaj znaczenia).

Aby zdobyć drugą nagrodę w wysokości 100 zł należy spełnić wymagania dotyczące pierwszej nagrody oraz we wrześniu 2020 r.:

  • wykonać minimum 5 transakcji BLIK (wliczają się tutaj płatności w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych jak i w internecie).

Trzecia nagroda w wysokości 50 zł,  będzie wymagała spełnienia warunków uzyskania pierwszej i drugiej nagrody oraz dodatkowo w październiku 2020 r.: 

  • wykonania minimum 3 przelewów przez bankowość internetową lub mobilną (a więc powtórka z pierwszego warunku).

Ostatnia nagroda w formie e-kodu do sieci sklepów Biedronka wymaga spełnienia wszystkich powyższych warunków oraz posiadania konta i karty debetowej na dzień 31/01/21.

Informacja o zdobyciu pierwszej nagrody zostanie przesłana do 21/09/20 (wraz z prośbą o uzupełnienie danych adresowych). Po tym, do 27/09/20, należy uzupełnić dane niezbędne do wysyłki nagrody, która to nastąpi do 30/09/20. Kolejne nagrody są związane z terminami: 26/20/20; 26/11/20 i 19/02/21. Ta ostatnia będzie przesłana w formie SMS na numer telefonu podany przy rejestracji w promocji.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

 

Nie jest to dosyć wymagająca promocja. Przelewy można zrobić na nasz rachunek w innym banku bądź przy okazji regulowania jakichkolwiek opłat. Zaś wydatki można zamknąć w zaledwie kilku złotych. Co prawda nagroda nie jest w gotówce, ale jej forma jest najbardziej zbliżona do gotówki. Wychodzi się na to, iż można zyskać 250 zł przy małym nakładzie czasu i środków.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz