czwartek, 6 sierpnia 2020

300 zł do Biedronki od BNP Paribas

Je Darmowe zakupy w BiedronceW nowej promocji BNP Paribas pt. "Premia na szybko" do zdobycia jest 300 zł na zakupy w sieci sklepów Biedronka. Z uwagi na to, iż sieć ta jest delikatnie mówiąc (a raczej pisząc) dosyć popularna jest to dobry substytut gotówki.


Okres promocji

Promocja trwa od 5/08/20 do wyczerpania puli 3.000 wniosków, lecz nie dłużej niż do 23/08/20.

Adresaci promocji

Akcja jest skierowana do osób nieposiadających konta osobistego w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa


W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany przez nas wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny, natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Podpisanie umowy i aktywacja karty płatniczej musi nastąpić do 6/09/20. Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie warunków promocji, a są nimi:

Pierwsza nagroda, a więc karta podarunkowa do Biedronki o wartości 150 zł wymaga poniższej aktywności we wrześniu 2020 r.:

  • wykonania minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą (wliczają się tutaj płatności w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych jak i w internecie);
  • otrzymania wpływów na łączną kwotę min. 1000 zł (może być klika mniejszych i to z własnego konta w innym banku).

Aby zdobyć drugą nagrodę w wysokości 100 zł  należy spełnić wymagania dotyczące pierwszej nagrody oraz w październiku 2020 r.:

  • wykonać minimum 5 transakcji BLIK (wliczają się tutaj płatności w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych jak i w internecie);
  • wykonać minimum 3 przelewy poprzez system bankowości internetowej lub mobilnej (mogą to być opłaty lub zasilenie naszego konta w innym banku).

Trzecia i ostatnia nagroda w wysokości 50 zł,  będzie wymagała spełnienia warunków uzyskania pierwszej i drugiej nagrody oraz dodatkowo w listopadzie 2020 r. wykonania minimum 5 płatności BLIK.

Informacja o zdobyciu pierwszej nagrody zostanie przesłana do 25/10/20 i trafi na numer telefonu uczestnika do końca października. Wiadomość o drugiej nagrodzie zostanie wysłana do dnia 26/11/20 i przekazana do końca tego miesiąca.  Informacja o trzeciej nagrodzie pojawi się do dnia 26/12/20 i zostanie zrealizowania do końca roku.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

 

BNP Paribas jest trochę jak światełko w tunelu. Pomimo zapowiadanego i nadchodzącego kryzysu w sektorze bankowym, nie zwalnia tempa i co rusz serwuje nowe promocje. I co ważne nie zmniejsza wysokości nagród:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz