poniedziałek, 24 sierpnia 2020

400 zł za darmowe konto w BNP Paribas

Powròt do szkoły
"Wracamy do nauki" to nowa promocja BNP Paribas. Jednakże jej tytuł powinien brzmieć: Wracamy do najlepszych promocji. Wystarczy spojrzeć tutaj na nagrodę: 400 zł (300 zł w postaci karty podarunkowej do sieci sklepów Biedronka i 100 zł na Allegro) za darmowe konto osobiste w obecnych czasach trzeba ze świecą szukać, a i tak nie gwarantuje to sukcesu w znalezieniu.


Okres promocji

Promocja trwa od 24/08/20 do wyczerpania puli 3.000 wniosków, lecz nie dłużej niż do 6/09/20.

Adresaci promocji

Akcja jest skierowana do osób nieposiadających konta osobistego w BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy.

Warunki uczestnictwa


W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany przez nas wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny, natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Podpisanie umowy i aktywacja karty płatniczej musi nastąpić do 21/09/20. Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie warunków promocji, a są nimi:

Pierwsza nagroda, a więc karta podarunkowa do Biedronki o wartości 100 zł wymaga poniższej aktywności we wrześniu 2020 r.:

 • wykonania minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą (wliczają się tutaj płatności w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych jak i w internecie).

Aby zdobyć drugą nagrodę w wysokości 200 zł na zakupy do Biedronki  należy spełnić wymagania dotyczące pierwszej nagrody oraz w październiku 2020 r.:

 • wykonać minimum 7 transakcji BLIK (wliczają się tutaj płatności w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych jak i w internecie);
 • wykonać minimum 4 przelewy poprzez system bankowości internetowej lub mobilnej (mogą to być opłaty lub zasilenie naszego konta w innym banku).

Trzecia i ostatnia nagroda w wysokości 100 zł do wykorzystania na portalu Allegro,  będzie wymagała spełnienia warunków uzyskania pierwszej i drugiej nagrody oraz dodatkowo zapewnienia wpływów na nowo otwarte konto w wysokości min. 1.000 zł we wrześniu jak i październiku 2020 r. (mogą to być przelewu z naszego konta w innym banku).

Informacja o zdobyciu pierwszej nagrody zostanie przesłana do 26/10/20 i trafi na numer telefonu uczestnika do końca października. Wiadomość o drugiej nagrodzie zostanie wysłana do dnia 25/11/20 i przekazana do końca tego miesiąca.  Informacja o trzeciej nagrodzie pojawi się do dnia 23/12/20 i zostanie zrealizowania do końca roku.

Należy tutaj zaznaczyć, iż z karty podarunkowej do Biedronki można korzystać wielokrotnie (aż do wyzerowania salda), natomiast w przypadku Allegro wymagana jest jednorazowa transakcja (niewykorzystane w niej środki przepadają).

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

 

To jest obecnie bez wątpienia najlepsza promocja bankowa. 400 zł to dużo jak na darmowe konto osobiste. Kwota nagrody jest nawet wyższa niż w promocjach kart kredytowych, za które z reguły można zyskać najwięcej. To wszystko sprawia, iż jej popularność na pewno będzie wysoka.

4 komentarze:

 1. Witaj,
  W jaki sposób dostaniemy ta pierwszą nagrodę w postaci 100 zł do biedronki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informacja o jej zdobyciu powinna przyjść na adres e-mail, zaś sama nagroda w postaci wiadomości SMS na numer telefonu uczestnika.

   Usuń
 2. Mam pytanie dotyczące tego warunku poniżej:

  - wykonać minimum 4 przelewy poprzez system bankowości internetowej lub mobilnej (mogą to być opłaty lub zasilenie naszego konta w innym banku)
  Czyli mam rozumieć iż może przelać pieniądze na inne konto żony np. 4 przelewy i to również będzie się wliczac w warunek zrealizowania wytycznych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, można w ten sposób spełnić ten warunek. Istotne, aby to były tradycyjne przelewy, a więc bez przelewów natychmiastowych i wszelkich pośredników typu Doypay, PayU, Przelewy 24, Blue Media itp.

   Usuń