czwartek, 20 sierpnia 2020

Smartfon LG z kartą kredytową Citibank

Smartfon lg w prezencieWróciła promocja związana ze smartfonem LG K30 Dual Sim o wartości 599 zł. W tej chwili to jedna z najlepszych związanych z kartą kredytową, więc warto ją rozważyć.


Okres promocji

Oferta obowiązuje od 19/08/20 do 18/09/20.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która od 1 lipca 2018 r. nie posiadała w banku głównej karty kredytowej.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity. Po pozytywnej decyzji o przyznaniu karty i zawarciu umowy konieczne jest, aby uczestnik:
 • nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę  przynajmniej 1 raz zalogował się do bankowości internetowej Citibank Online lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Citi Mobile, 
 • nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonał transakcji  o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1.500 PLN.
Bank zastrzega, iż nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych ani szczególnych. Niemniej jednak zwykłe płatności (ich ilość nie ma znaczenia, ważne aby jest tutaj ich suma) w tradycyjnych lub internetowych punktach handlowo-usługowych spełnią te warunki.

Nagroda

Tytułowy sprzęt LG K30 Dual Sim LMX320EMW  trafi do laureatów najpóźniej drugiego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków (poprzedzi to informacja z banku, która pojawi się do końca miesiąca po spełnieniu warunków promocji). Oznacza, to iż można go otrzymać szybciej w zależności od spełnienia warunków promocji. Smartfon będzie objęty 24-miesięczną gwarancją.

Główne cechy urządzenia to:

 • Ekran 5.45' FullVision HD+;
 • Procesor Qualcomm Snapdragon™ 425;
 • Apart główny 8MP;
 • Pamięć 2GB / 16GB;
 • Bateria 3.000mAh;
 • NFC: płatność telefonem;
 • DUAL SIM + SD card.

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj.
 • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
 • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.

Jednakże trzeba podkreślić, iż zawsze w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.


Warunki bezpłatności karty kredytowej Citi Simplicity

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 12 zł. Aby jej uniknąć należy w okresie rozliczeniowym wykonać transakcje na łączną kwotę min. 1.000 zł. Trzeba przy tym pamiętać o regularnym spłacaniu zadłużenia. Istotne jest także unikanie nadpłacania długu. Inaczej będzie to generowało koszty. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wyłączyć i jedynie kontrować swoje wydatki.

Podsumowanie

 

Tak jak zaznaczyłem na początku, w tej chwili to jedna z najlepszych promocji karty kredytowej Citi Simplicity. Po spełnieniu dosyć prostych warunków otrzymujemy dosyć cenną nagrodę, a decyzja o dalszym używaniu karty pozostaje w naszej gestii.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz