poniedziałek, 14 września 2020

200 zł na zakupy do Lidla za wyrobienie karty kredytowej Citi Simplicity

200 zł za kartę kredytową Citi SimplicityWystartowała kolejna promocja karty kredytowej Citi Simplicty. Do zyskania jest 200 zł w formie karty podarunkowej do sieci sklepów Lidl. Aby je otrzymać należy założyć kartę kredytową i spełnić proste warunki promocji.


Okres promocji

Oferta obowiązuje od 3/08/20 do 3/11/20.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która od 1 stycznia 2018 r. nie posiadała w banku głównej karty kredytowej. Posiadanie innych produktów jak np. konta osobistego nie wyklucza z oferty.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity. Wymagane będzie wyrażenie zgód na kontakt telefoniczny i elektroniczny na przesyłanie oraz prezentowanie informacji handlowych. Trzeba będzie również udokumentować swoje dochody. Można to zrobić w ciągu 10 dni od złożenia wniosku na dedykowanej stronie internetowej.

Po pozytywnej decyzji o przyznaniu karty i zawarciu umowy konieczne jest:
  • nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy zalogowanie się do bankowości internetowej bądź mobilnej banku;
  • nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy dokonania transakcjikartą o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1.000 PLN. 

Bank zastrzega, iż nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych ani szczególnych. Niemniej jednak zwykłe płatności (ich ilość nie ma tutaj znaczenia) w tradycyjnych lub internetowych punktach handlowo-usługowych spełnią te warunki.

Nagroda

Każdy uczestnik, który spełni wszystkie warunki promocji otrzyma kartę podarunkową na zakupy w sieci sklepów Lidl o wartości 200 zł. Nagroda zostanie przesłana na wskazany adres najpóźniej do miesiąca od daty otrzymania wiadomości informującej o spełnieniu warunków promocji (zaś taka informacja trafi do naszej skrzynki  w bankowości internetowej Citibank Online do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków). Tak więc dokładna data otrzymania nagrody zależy w głównej mierze od nas samych tj. jak szybko uda nam się zrealizować wymogi stawiane przez organizatora. Termin ważności karty podarunkowej będzie wynosił 6 miesięcy i będzie można ją wykorzystywać wielokrotnie (aż do wyzerowania salda).

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj.

  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
  • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.

Jednakże trzeba podkreślić, iż zawsze w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.

Warunki bezpłatności karty kredytowej Citi Simplicity

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 12 zł. Aby jej uniknąć należy w okresie rozliczeniowym wykonać transakcje na łączną kwotę min. 1.000 zł. Trzeba przy tym pamiętać o regularnym spłacaniu zadłużenia. Istotne jest także unikanie nadpłacania długu. Inaczej będzie to generowało koszty. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wyłączyć i jedynie kontrować swoje wydatki.

Podsumowanie

 

Można więc skorzystać z pakietu promocji Citi i w ten sposób wzbogacić się o 350 zł (w tym 150 zł za bezpłatne konto osobiste). Jednakże, jeżeli ktoś ma alternatywę to może rozważyć "pakiet Millennium" i tym samym zgarnąć aż 590 zł (290 zł za konta osobiste i 300 zł za kartę kredytową).Brak komentarzy:

Prześlij komentarz