środa, 9 września 2020

300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium

Promocja karty kredytowej MillenniumBank Millennium nie ustaje w promocji swoich rachunków jak również kart kredytowych. I przy tym płaci całkiem dobrze. W najnowszej akcji "Wrzesień z kartą kredytową Mastercard Millennium" do zgarnięcia jest 300 zł w postaci karty podarunkowej do Allegro. Warunki? Jak zawsze jedne z łatwiejszych.


Okres promocji

Promocja trwa od 1/09/20 do 30/09/20.

Adresaci promocji

Promocja z nagrodą dodatkową (czyli kartami podarunkowymi o wartości 300 zł do Allegro) skierowana jest do osób, które od dnia 1/01/18 nie posiadali lub nie posiadają jakiejkolwiek karty kredytowej Bank Millennium bądź nie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z karty kredytowej. Dodam, iż nagroda podstawowa to 12-miesięcznie zwolnienie z opłat przy warunku zaledwie jednej transakcji w miesiącu, ale nas będzie tutaj interesować "pełna pula" czyli wspominana wyżej karta podarunkowa.

Warunki uczestnictwa

Aby zdobyć wspominany w tytule bonus należy złożyć wniosek  w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej i zawrzeć umowę o jedną z wymienionych kart: Millennium Mastercard Impresja, Millennium Mastercard lub Millennium Mastercard Gold. Ważne, aby limit wynosił co najmniej 3.000 zł w przypadku dwóch pierwszych, zaś dla Gold - 5.000 zł.

Kolejnym krokiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych (w tym również za pomocą usługi BLIK) na łączną kwotę min. 250 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy tj.: październiku, listopadzie i grudniu.

Nagroda zostanie dostarczona poprzez wiadomość SMS na numer kontaktowy uczestnika. Nastąpi to najpóźniej do 31 stycznia 2021 r. Karta podarunkowa do Allegro będzie ważna do końca przyszłego roku i będzie można ją wykorzystać jednorazowo.
 
Wartość dodana

Karta Impresja posiada spory atut w postaci 5 % zwrotu wydatków w wybranych sklepach. W taki sposób można zyskać do 760 zł w ciągu roku. I to niezależnie od promocji na "start" z kartą podarunkową do Allegro.

Karta Impresja upoważnia do zwrotów w poniższych sklepach:


Dodatkowo jest jeszcze dostępna akcja promocyjna pt. "Premia do 5 % w postaci e-Bonu za zakupy w piątki i soboty z kartą kredytową Millennium Impresja w 2020" związana z zakupami w sieci sklepów Carrefour.

Warunki bezpłatności karty

Tutaj skupię si tylko na rekomendowanej karcie Impresja. Aby pozbyć się opłaty należy w pierwszym roku wykonywać minimum jedną transakcję miesięcznie (w ramach warunków promocji), zaś po tym okresie wymagane jest 5 transakcji w miesiącu. W przeciwnym razie zostanie naliczona co miesiąc opłata w wysokości 7,99 zł.

Podsumowanie


Nie warto długo zwlekać nad skorzystaniem z oferty, gdyż przewidziano  10.000 szt. promocyjnych wniosków. Karty kredytowe Banku Millennium należą też do jednych z najlepszych na rynku. Po wyczerpaniu promocyjnej puli pojawi się stosowana informacja na stronie internetowej banku. Przy okazji też przypominam o trwającej promocji związanej z założeniem konta. Tam jest do zdobycia w pakiecie 290 zł, a więc osoba, która połączy obie akcje może liczyć aż na 590 zł. I to wszystko za darmo przy umiejętnym korzystaniu.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz