wtorek, 29 września 2020

350 zł na zakupy na Allegro od BNP Paribas

Bony Allegro od BNP Paribas

Tym razem nagrodą w promocji BNP Paribas są bony Allegro. I tak w akcji pt. "Premia w zasięgu ręki" można zdobyć 350 zł za darmowe konto osobiste.Okres promocji

Akcja trwa od 28/09/20 do wyczerpania puli 3.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 11/10/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Umowa może być podpisywana w sposób tradycyjny (za pośrednictwem kuriera) bądź zdalny (za pomocą aplikacji mobilnej gdzie następuję wideo-weryfikacja). Niezależnie od wybranej metody całość kończy podpis poprzez unikalny kod SMS. Kartę do konta dostarcza firma kurierska. Jej aktywacja, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 25/10/20. Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie bardzo łatwych warunków promocji, a są nimi:


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł w formie karty podarunkowej Allegro należy w październiku 2020 r.:

  • wykonać min.1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (internetowej GOonline bądź mobilnej GOmobile).
 
Chodzi tutaj o przelew na dowolną kwotę na rachunek w innym banku (także może być na swój rachunek w innym banku bądź też jakaś zwykła opłata).

Druga nagroda w wysokości 250 zł w postaci karty podarunkowej Allegro,  będzie wymagała spełnienia warunków uzyskania pierwszej nagrody oraz dodatkowo zarówno w listopadzie i grudniu 2020 r.: 

  • wykonania min. 3 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (internetowej GOonline bądź mobilnej GOmobile - zasady analogiczne jak wyżej);
  • wykonania min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą (miejsce i kwota są tutaj bez znaczenia);
  • zapewnienia wpływów na łączną kwotę minimum 500 zł (tutaj może być przelew z naszego konta w innym banku).
 
Trzecia nagroda, a jest nią tym razem 50 zł na karcie podarunkowej Allegro, wymaga spełnienia warunków uzyskania pierwszej i drugiej nagrody oraz posiadania aktywnego konta wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej na dzień 28/02/21.

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 25/11/20, a sama nagroda zostanie przekazana do końca listopada. Przekazanie drugiej nagrody zostanie zrealizowane do końca stycznia (z informacją poprzedzającą dn. 26/01/21), zaś trzeciej do 31/03/21 (wiadomość o jej przyznaniu zostanie rozesłana do dn. 26/03/21).
 
Poszczególne nagrody będą przekazywane w sposób elektroniczny i będzie można je wykorzystać jednorazowo (oznacza to, iż ewentualna "reszta" z transakcji przepada, więc najlepiej zrobić zakupy na równą bądź większą sumę, iż dany bon).
 
Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


Bony Allegro to dobry substytut gotówki, gdyż na wspomnianym portalu można kupić w zasadzie wszystko. Dodatkowo warunki promocji są proste, więc ich spełnienie zwłaszcza w okresie przedświątecznym nie powinno nikomu sprawić problemów. Zapraszam do skorzystania. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz