sobota, 5 września 2020

Nawet 290 zł premii od Banku Millennium

290 zł nagrody za konto w MillenniumBank Millennium wystartował z nową promocją swoich rachunków. Tym razem nagroda jest przewidziana zarówno dla seniora jak i juniora. A jest to odpowiednio 220 zł dla dorosłego i 70 zł dla dziecka.


Okres promocji

Promocja trwa od 3/09/20 do 5/10/20.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, a więc osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiada żadnego produktu w Banku Millennium ani nie jest w trakcie wnioskowania o taki produkt. Wykluczone są także osoby, które w przeszłości brały udział w promocji "na start" Konta 360⁰ ani Student.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto na stronie promocji. Przy składaniu wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Umowę będziemy mogli podpisać w dwojaki sposób - za pośrednictwem kuriera bądź online. W tym drugim przypadku konieczne będzie wejście na stronę promocji z urządzenia mobilnego, które pozwoli nam na zrobienie zdjęcie. Zaś bank porówna nasze selfie z tym, które widnieje w dowodzie osobistym.

Po podpisaniu umowy można przejść do pozostałych warunków promocji. Pierwszą wymaganą czynnością jest aktywacja aplikacji mobilnej do 31/12/20. Zaś drugą i ostatnią jest spełnienie warunków bezpłatności konta w październiku, listopadzie i grudniu 2020 r. (a więc wpływ 1.000 zł i co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą lub BLIK w każdym z trzech wymienionych tutaj miesięcy). Nadmienię tylko, iż tym wpływem może być przelew z naszego konta w innym banku.

Nagroda w wysokości 200 zł zostanie nam przekazana do 29/01/21. Trzeba być wtedy posiadaczem konta i mieć aktywne zgody marketingowe.

Dodatkowe 20 zł


Dodatkowa premia zostanie wysłana  do 29/01/21 w postaci kodu SMS na numer uczestnika promocji. Będą to pieniądze w formie środków na subkoncie Goodie (aplikacja umożliwiająca internetowe zakupy typu cashback). Zgromadzone środki będzie można wypłacić na swoje konto bankowe w ciągu 12 miesięcy. Ale próg wypłaty został tutaj ustalony na poziomie 21 zł. Oznacza to, iż te 1 zł należy uzyskać samemu poprzez zwrot wydatków na zakupy u partnera programu. Jednakże zdobycie tej premii będzie wymagało wykonania co najmniej jeden płatności zbliżeniowej przy użyciu aplikacji Banku Millennium do 31/12/20.


70 zł za założeniu konta Junior dla swojego dziecka


Swój zarobek można jeszcze powiększyć poprzez założeniu konta Junior. Aby skorzystać z promocji należy do wyczerpania puli 5.000 szt. nagród, ale nie później niż 31/10/20 założyć swojemu dziecku konto osobiste Junior i konto oszczędnościowe Profit w systemie internetowym Millenet.  

Pierwszą nagrodą jest eKarta podarunkowa Goodie o wartości 50 zł. Jej zdobycie wymaga zasilenia nowo otwartego konta dziecka kwotą min. 100 zł. Należy do zrobić do 30/11/20. Jeżeli dziecko jest trochę starsze i ukończyło 13 rok życia to dodatkowo, również do końca listopada, powinny zostać zaksięgowane 3 płatności jego kartą debetową lub BLIKiem. Karta podarunkowa (a raczej elektroniczny kod) zostanie wysłana do końca roku na numer telefonu uczestnika. Wówczas w ciągu 60 dni należy aktywować ją w aplikacji Goodie, a następnie w ciągu 12 miesięcy użyć przy pomocy płatności zbliżeniowych Apple Pay lub Google Pay. Drugą nagrodą jest powiększenie salda środków na subkoncie Goodie o 20 zł (o tym z czym to jest związane wspominałem wyżej przy opisie promocji dla dorosłego) . Tutaj też warunki zależą od wieku dziecka. I właściwie skupiają się na tych starczych. Jeżeli dziecko ukończyło już 13 rok życia to musi dodatkowo wykonać minimum jedną płatność zbliżeniową telefonem za pomocą aplikacji Banku Millennium. Został na to przewidziany czas do 30/11/20. Po spełnieniu warunków nagroda zostanie przesłana do 31/12/20.

Regulamin promocji.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta 360⁰ to 8 zł, zaś karta debetowa wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł. Jednakże obu tych opłat łatwo jest uniknąć - wystarczy raz w miesiącu zapewnić wpływ w wysokości min. 1.000 zł i wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem. Tak się składa, iż pokrywają się one z warunkami promocji:) Dla osób do 26 roku (opcja konta Student) wymagana jest tylko jedna płatność kartą, niemniej aby zdobyć 200 zł trzeba pamiętać o wyżej wspomnianym wpływie. Natomiast konto Junior jest bezwarunkowe bezpłatne dla dzieci poniżej 13 roku życia. Po tym wymagana jest jedna, dowolna płatność kartą lub BLIKiem w danym miesiącu. W przeciwnym razie zostanie naliczona opłata za kartę w wysokości 4 zł miesięcznie.

Podsumowanie


Bank Millennium nie ustaje w promocji swojego konta. Tym razem można upiec dwie pieczenia na jednym ogniu i wprowadzić w świat finansów swoją latorośl.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz