wtorek, 1 września 2020

Otwórz Konto Jakie Chcę i zyskaj 250 zł

250 zł z kontem Jakie ChcęPo nieco dłuższej nieobecności powraca promocja jednego z najlepszych rachunków bankowych. W akcji promocyjnej konta Jakie Chcę można zyskać aż 250 zł. A ponieważ samo w sobie konto jest niezłe, na tym nie kończą się benefity.


Okres promocji

Promocja trwa od 1/09/20 do 30/09/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego w Santander Bank Polska od 1/09/19. Posiadanie innego z produktów jak np. karta kredytowa nie wyklucza z akcji. Jednakże dodatkowym warunkiem jest brak udziału w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę od 1/04/19.


Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę.  Konieczne przy tym:

 • przekazanie numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail w celach kontaktowych;
 • zgoda na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenia regulacji bankowych;
 • zgoda na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym;
 • zgoda na kontakt telefoniczny w celu marketingowym;
 • zgoda na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

Umowę powinniśmy podpisać do 15/10/20. Po przejściu tego procesu należy w każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu konta:

 • zapewnić wpływ na nowo otwarty rachunek w wysokości min. 1.000 zł;
 • wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych (kartą lub BLIKiem);
 • zalogować się do aplikacji Santander Mobile.

A więc w przypadku założenia konta we wrześniu właściwe miesiące do spełniania warunków to październik, listopad i grudzień. Jednakże regulamin dopuszcza także wcześniejsze rozpoczęcie spełniania warunków i tym samym szybsze ich zakończenie. I tak w naszym przypadku można je realizować we wrześniu, październiku i listopadzie.

Nagroda w wysokości 200 zł zostanie przekazana na nasze konto do 15/02/21.

Program poleceń

Aby uzyskać pełną pulę (250 zł), o której wspominałem na początku, warto aby opisywaną wyżej promocję połączyć z programem poleceń. Jednakże w tym przypadku definicja nowego klienta jest nieco inna i wymaga braku posiadania konta osobistego dla celów prywatnych w Santander Bank Polska od 1/07/19. Jeżeli te warunki spełniamy to należy w trakcie wnioskowania o konto (a dokładnie w trakcie wyboru karty) podać kod polecający obecnego klienta banku. W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny lub znajomych. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to będę wdzięczny za skorzystanie z mojego - 1000491741.  Zgodnie z regulaminem w trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną jak również wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej (w celu rozliczenia nagrody). Po podpisaniu umowy wystarczy co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku. Istotne jest to, iż chociaż jedna transakcja musi być wykonana tutaj za pomocą BLIKa. Nagroda w wysokości 50 zł zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Polecający może otrzymać w ten sposób 500 zł, a więc  bank wynagrodzi 10 poleceń. Polecany otrzyma swoją premię niezależnie od ilości wykonanych poleceń przez polecającego. Obecna edycja programu poleceń trwa do 31/10/20.
Regulamin programu poleceń.

Wartość dodana

Wartość dodana to oprócz wspominanej promocji z 300 zł to przede wszystkim:
 • Moneyback w wysokości 1 % od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. W celu ich aktywacji należy zgłosić obraz faktury na dane posiadacza konta, poczekać na zaakceptowanie (zazwyczaj na drugi dzień) i przelać należność z konta. Nic to nie kosztuje, a rachunki każdy z nas musi opłacać. Promocja jest bezterminowa, a zwrot następuje w kolejnym miesiącu. W ten sposób można zyskać aż 300 zł rocznie, choć pewnie w zdecydowanej większości ta kwota w rzeczywistości będzie mniejsza. W moim przypadku to zazwyczaj klika dodatkowych złotych w miesiącu.
 • Bezpłatne przelewy natychmiastowe - to duży atut Konto Jakie Chcę. Oznacza, iż wysyłając pieniądze w taki sposób przelew na konto w innym banku zostanie zrealizowany w dosłownie klika minut. I to wszystko bezpłatnie i bez limitu.
 • 2 % na mobilnej lokacie dla kwoty od 1.000 zł do 20.000 zł. Okres depozytu trwa 4 miesiące.

Warunki bezpłatności konta

Konto Jakie Chcę jest rachunkiem bezpłatnym. Natomiast karta debetowa jest związana z opłatą 3 zł lub 5 zł. W pierwszym wariancie opłata jest stała i nie można jej uniknąć. Za to drugi wariant dla mnie jest zdecydowanie lepszy, gdyż już 5 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty zwalnia z opłaty. Ważne, aby na to zwrócić uwagę i wybrać tą drugą opcję. Wypłata z bankomatów jest darmowa, o ile są to urządzenia własne banku. W innym przypadku wiąże się z opłatą 5 zł za transakcje. Opłata ta nie obowiązuje osób do 26 lat, gdyż dla nich wypłata ze wszystkich bankomatów w kraju jest bezpłatna.

Podsumowanie


Fajna promocja i nie gorsze konto. Warto z niej skorzystać i jako klient korzystać z atutów rachunku. A często można swój zysk zwiększyć biorąc udział w której akcji promocyjnej dla obecnych klientów.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz