środa, 7 października 2020

300 zł na Allegro za kartę kredytową w Millennium

 

Bony Allegro

Bank Millennium ponownie rozdaje bony do wykorzystania w serwisie Allegro. Tym samym można zyskać 300 zł za spełnienie łatwych warunków.


Okres promocji

Promocja trwa od 1/10/20 do 31/10/20.

Adresaci promocji

Promocja z nagrodą dodatkową (czyli kartami podarunkowymi o wartości 300 zł do Allegro) skierowana jest do osób, które od dnia 1/01/18 nie posiadali lub nie posiadają jakiejkolwiek karty kredytowej Bank Millennium bądź nie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z karty kredytowej. Nagroda podstawowa to 12-miesięcznie zwolnienie z opłat przy warunku zaledwie jednej transakcji w miesiącu, ale nas będzie tutaj interesować "pełna pula" czyli wspominana wyżej karta podarunkowa Allegro.

Warunki uczestnictwa

Aby zdobyć wspominany w tytule bonus należy złożyć wniosek  w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej i zawrzeć umowę o jedną z wymienionych kart: Millennium Mastercard Impresja, Millennium Mastercard lub Millennium Mastercard Gold. Ważne, aby limit wynosił co najmniej 3.000 zł w przypadku dwóch pierwszych, zaś dla Gold - 5.000 zł.

Kolejnym krokiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych (w tym również za pomocą usługi BLIK) na łączną kwotę min. 300 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy tj.: listopadzie, grudniu i styczniu przyszłego roku.

Nagroda zostanie dostarczona poprzez wiadomość SMS na numer kontaktowy uczestnika. Nastąpi to najpóźniej do 28 lutego 2021 r. Karta podarunkowa do Allegro będzie ważna 28/02/22.
 
Wartość dodana

Karta Impresja posiada spory atut w postaci 5 % zwrotu wydatków w wybranych sklepach. W taki sposób można zyskać do 760 zł w ciągu roku. I to niezależnie od promocji na "start" z kartą podarunkową do Allegro.

Karta Impresja upoważnia do zwrotów w poniższych sklepach:


Warunki bezpłatności karty

Tutaj skupię się tylko na rekomendowanej karcie Impresja. Aby pozbyć się opłaty należy w pierwszym roku wykonywać minimum jedną transakcję miesięcznie (w ramach warunków promocji), zaś po tym okresie wymagane jest 5 transakcji w miesiącu. W przeciwnym razie zostanie naliczona co miesiąc opłata w wysokości 7,99 zł.

Podsumowanie


Tak jak zwykle promocja jest limitowana i pula wynosi 10.000 szt. promocyjnych wniosków. Po wyczerpaniu promocyjnej puli pojawi się stosowana informacja na stronie internetowej banku. Karty kredytowe Banku Millennium należą do jednych z najlepszych na rynku, a zwłaszcza Alfa i Impresja. Dlatego radzę wykorzystać tą okazję i wybrać wspominaną wyżej kartę (Alfa nie bierze udziału w tej akcji). Przy okazji też przypominam o trwającej promocji związanej z założeniem konta. Tam jest do zdobycia w pakiecie 300 zł, a więc osoba, która połączy obie akcje może liczyć aż na 600 zł. To już jest solidne zasilenie naszego budżetu. Ja niestety nie mogę, gdyż posiadam oba te produkty i właśnie korzystam z promocji związanej z utrzymaniem klienta:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz