czwartek, 15 października 2020

375 zł w prostej promocji BNP Paribas

 

Zakupowy szałBNP Paribas naprawdę się postarał. Za założenie konta płaci aż 375 zł. Warunki do spełnienia należą do tych łatwiejszych, więc trudno przejść obojętnie obok takiej okazji na zarobek.

Okres promocji

Akcja trwa od 14/10/20 do wyczerpania puli 3.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 31/10/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 15 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny (za pomocą unikalnego kodu SMS), natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 13/11/20. Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie bardzo łatwych warunków promocji, a są nimi:


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 175 zł w gotówce należy w listopadzie 2020 r.:

  • dokonać min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą (miejsce i kwota jest obojętnie, więc chodzi tutaj o zwykle transakcje w sklepach bądź internecie);
  • wykonać min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (GOonilne mobilnej GOmobile).

W tym drugim przypadku mowa o najzwyklejszym przelewie na dowolną kwotę na rachunek w innym banku (niezależnie czy to będzie opłata czy przelew na konto w innym banku).

Druga nagroda w wysokości 100 zł w gotówce i 100 zł w formie karty podarunkowej do sieci sklepów Biedronka,  będzie wymagała spełnienia warunków uzyskania pierwszej nagrody oraz dodatkowo w grudniu 2020 r.: 

  • wykonania min. 1 przelewu za pomocą bankowości elektronicznej (GOonilne mobilnej GOmobile);
  • dokonania transakcji bezgotówkowych kartą łączną kwotę min. 300 zł (może to być jedna większa lub kilka mniejszych).

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 18/12/20, a sama nagroda zostanie przekazana do końca roku. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 22/01/21, zaś przelew na nasze konto zostanie zrealizowany do 31/01/21. Natomiast nagroda w postaci e-kodu do sieci Biedronka zostanie przesłana w formie SMS do do końca stycznia przyszłego roku.

Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu pierwszej nagrody, zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku) do 27/12/20. W przypadku drugiej nagrody nie ma już takiej konieczności.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


Dawno nie było tak łatwiej promocji BNP Paribas z dosyć pokaźną nagrodą. Tutaj nawet nie trzeba angażować większej ilości środków, bowiem nie jest wymagany przelew na konto zazwyczaj w wysokości 1.000 zł. Także zachęcam i zapraszam do rozważenia w niej udziału.

 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz