czwartek, 1 października 2020

Bądź bogatszy o 160 zł za konto od mBanku

 

Bądź bogatszy o dobry czas

Bądź bogatszy od dobry czas to jeden z głównych sloganów mBanku. Muszę przyznać, iż ten bank staje się w moich oczach coraz bardzie kompletny, a rachunek w nim warto prowadzić. Do tego nowi klienci mogą zyskać 160 zł.

 


Okres promocji

Akcja trwa od 1/10/20 do 27/01/21.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego w mBanku (ani rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017) od 1/01/17.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto wraz z kartą debetową. Konieczna przy tym jest akceptacja oświadczeń w części X. OświadczeniaNagrodą w promocji jest 160 zł.

Aby zgarnąć 100 zł należy zapewnić szybki wpływ na nowo otwarte konto w wysokości min. 1.000 zł. Powinien on być zrealizowany w ciągu 7 dni od otwarcia rachunku. Najprościej to spełnić poprzez przelew z naszego konta w innym banku (nie mogą być to środki z innego rachunku w mBanku, którego jesteśmy posiadaczem lub współposiadaczem). Oprócz tego wymagane jest wykonanie 5 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Należy je zrealizować do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Premia trafi na nasze konto w kolejnym miesiącu.

Aby zdobyć pozostałe 2 x 30 zł należy owe operacje powtórzyć w drugim i trzecim pełnym miesiącu po miesiącu, w którym został utworzony rachunek. Każdy z tych miesięcy został wyceniony 30 zł. Premia za spełnienie warunków zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki. Aby to zobrazować wklejam tutaj odpowiednią grafikę:X edycja promocji mKontaKonto oszczędnościowe 2 %

W ramach promocji można skorzystać z promocyjnego oprocentowania 2 %, gdy otworzy się rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele. Maksymalna kwota jaką można tu ulokować to 10.000 zł, a  czas trwania promocyjnego oprocentowania będzie obowiązywał przez cztery kolejne pełne miesiące kalendarzowe od otwarcia tego rachunku. Aby zyskać wspomniane 2 % konieczne jest co miesięczne zwiększenie salda o co najmniej 100 zł. Jest to bowiem swoista nagroda za regularne oszczędzanie i taki musi spełniać znamiona.

Warunki bezpłatności konta

Konto (eKonto osobiste) zakładane w tej promocji jest rachunkiem bezpłatnym. Posiadanie karty debetowej to koszt 7 zł miesięcznie. Wystarczy jednak jedna transakcja kartą w miesiącu, aby tej uniknąć tej opłaty. Wszystkie wypłaty z bankomatów krajowych są bezpłatne, o ile kwota wypłaty wyniesie co najmniej 100 zł. Przy mniejszej transakcji będzie pobrana prowizja w wysokości 1,3 zł.

Podsumowanie


A za co ostatnio tak cenię mBank? Lubie banki, które działają kompleksowo. I taki wydaje mi się ostatnio mBank. Znajdzie w nim coś dla siebie osoba, która często przeprowadza transakcje kartą (program mOkazje), oszczędzająca (rachunek Moje Cele) czy inwestująca (dobra oferta Domu Maklerskiego).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz