wtorek, 27 października 2020

Pakiet Sport lub Film Canal+ dla nowych klientów PKO BP

 

Pakiet TV za darmo

Z uwagi na to, iż ostatnio jest dosyć dużo promocji dla obecnych klientów PKO BP (punkty w programie Bezcenne Chwile, bony podarunkowe Allegro, bilet do kina Cinema City) to może warto zastanowić się nad posiadaniem tam konta. Oczywiście najlepiej w jakieś promocji "na start". Aktualnie jest taka akcja, szczególnie dedykowana kibicom piłkarskim bądź też miłośnikom kina.Okres promocji

Akcja trwa od 21/09/20 do wyczerpania promocyjnej puli 1.000 nagród, jednakże nie dłużej niż do 30/11/20.

AKTUALIZACJA 1/12/20: Organizator przedłużył promocję do 31/12/20.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, a więc osobą nieposiadającą rachunku w PKO BP (również w jego internetowym klonie Inteligo) od 1/01/19.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o Konto za Zero wraz z kartą debetową z wizerunkiem klubu ekstraklasy bądź samej ekstraklasy. Konieczne jest wyrażenie zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telefonicznych urządzeń końcowych i systemów wywołujących. Tutaj proponuje wybranie karty z ogólnym wizerunkiem ekstraklasy, gdyż jest wydanie jest bezpłatne. Decydując się na obrazek z konkretnym klubem trzeba będzie zapłacić aż 14,90 zł.

Po tych wszystkich formalnościach pozostaje spełnienie właściwych warunków promocji, a te są banalne. Wystarczy wykonać minimum 3 płatności bezgotówkowe kartą w ciągu 30 dni od zawarcia umowy. Kwota transakcji ani jej miejsce nie ma tutaj znaczenia.
 
Nagroda o wartości 300 zł zostanie przekazana poprzez wiadomość SMS w ciągu miesiąca od spełnienia warunków promocji i będzie można ją zrealizować w serwisie Canal+OTT (telewizja w internecie) na Pakiet Sport lub Pakiet Film.
 
Warunki bezpłatności konta

Prowadzenie Konta za Zero jest darmowe. Koszt karty debetowej to 10 zł miesięcznie, jednak wystarczy 5 płatności w miesiącu, aby być z niej zwolniony. Wypłaty z bankomatów PKO BP nie generują żadnych kosztów, natomiast korzystanie z obcych urządzeń wiąże się z opłatą 10 zł w przypadku użycia karty (dla BLIKa pozostają darmowe). 

Podsumowanie


Opisuję tę promocję dosyć późno, ale w dalszym ciągu pula nagród jest dostępna. O jej wyczerpaniu organizator poinformuje na stronie promocji. Więc jeżeli ktoś chciałby posiadać tam konto (nie tylko ze względu na opisywaną wyżej akcję) to może skorzystać, a przy okazji dostać ten bonus, a może i kilka następnych (w przypadku akcji dedykowanych obecnym klientom).
1 komentarz:

  1. Organizator przedłużył akcję promocyjną do końca roku. Pula bonów jeszcze się nie wyczerpała, więc chętni mogą skorzystać.

    OdpowiedzUsuń