niedziela, 4 października 2020

Parkuj z IKO

 

Voucher Allegro od PKO BP

Kto jest zmuszony stawiać samochód na płatnym parkingu może to sobie w pewien sposób osłodzić. Mam tutaj na myśli konkurs pt. "Parkuj z IKO", w którym do wygrania jest 80 kodów o wartości 500 zł do wykorzystania na allegro.pl.

 


Akcja trwa od 30/09/20 do 31/10/10 i jest skierowana do klientów banku PKO BP.  Aby mieć szansę na wygraną należy opłacić minimum 2 postoje parkingowe w aplikacji mobilnej IKO. Po tym koniecznie jest wykazania się pomysłowością i kreatywnością w odpowiedzi na pytanie konkursowe "Wyobraź sobie, że w podróży samochodem zapomniałeś/-aś portfela. Jak aplikacja IKO może Ci pomóc?". Ważne, aby bank miał nasze aktualne dane i wyrażoną zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Jeżeli nasze odpowiedź przypadnie do gustu Komisji Konkursowej to do dnia 30/11/20 otrzymamy informację wraz z e-kodem do Allegro za pośrednictwem aplikacji IKO lub drogą mailową. Nagrodę będzie można wykorzystać do 28/09/21.

Trudno powiedzieć, iż to okazja, ale Ci którzy i tak płacą za parking i są klientami PKO BP mogą to potraktować jako zabawę. Tak się składa, iż w najbliższych czasie będę do takich osób należał, więc spróbuję pomóc szczęściu.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz