środa, 25 listopada 2020

200 zł na Allegro i dostawa gratis w promocji Banku Millennium

 

Darmowe zakupy na AllegroOstatnio na topie są nagrody w postaci voucherów do wykorzystania na Allegro. Nie są one złe, bo na tej platformie można zakupić właściwie wszystko. Nie inaczej jest w najnowszej promocji Banku Millennium. Do zdobycia jest 200 zł na zakupy oraz darmowe dostawy przez rok w ramach ofert Smart. Na koniec jeszcze jest bonus 20 zł w formie zwiększenia naszego salda w programie goodie.

Okres promocji

Promocja trwa od 23/11/20 do 21/12/20.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, a więc osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiada żadnego produktu w Banku Millennium ani nie jest w trakcie wnioskowania o taki produkt. Wykluczone są także osoby, które w przeszłości brały udział w promocji "na start" Konta 360⁰ (opcjonalnie Student). Trzeba też podkreślić, iż bank przygotował ograniczoną pulę promocyjnych wniosków, a dokładnie 10.000 szt. Po jej wyczerpaniu pojawi się stosowana informacja na stronie promocji.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto na dedykowanej stronie promocji. Przy składaniu wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Umowę będziemy mogli podpisać w dwojaki sposób - za pośrednictwem kuriera bądź online. W tym drugim przypadku konieczne będzie wejście na stronę promocji z urządzenia mobilnego, które pozwoli nam na zrobienie zdjęcie. Zaś bank porówna nasze selfie z tym, które widnieje w dowodzie osobistym. To znaczne ułatwienie w dobie pandemii.

I to już właściwie wszystko, aby zdobyć pierwszą nagrodę w postaci vouchera na zakupy o wartości 50 zł oraz zagwarantowania sobie darmowej rocznej dostawy. Wystarczy więc samo popisane umowy:) Bank zobowiązuje się przekazać nagrodę w ciągu 14 dni roboczych od otwarcia konta. Wówczas też otrzymamy kod na abonament Allegro Smart na rok. Trzeba będzie go aktywować do 30/06/21.

Po podpisaniu umowy można przejść do pozostałych warunków promocji. Pierwszą wymaganą czynnością jest aktywacja aplikacji mobilnej do 30/04/21. Zaś drugą i ostatnią jest spełnienie warunków bezpłatności konta w styczniu, lutym, marcu i kwietniu (a więc wpływ 1.000 zł i co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą lub BLIK w każdym z  czterech wymienionych miesięcy). 
 
Osoby, które założymy konto w sposób zdalny do końca kwietnia przyszłego roku muszą się jeszcze udać do dowolnej placówki banku. Należy tam złożyć swój wzór podpisu i przedstawić dokument tożsamości.  

Karta podarunkowa do Zalando trafi do laureatów do 20/12/20 za pośrednictwem SMSa.

Nagroda w postaci karty podarunkowej na zakupy za 150 zł na Allegro zostanie przekazana do 31/05/21. Trzeba być wtedy posiadaczem konta i mieć aktywne zgody marketingowe.
 

20 zł na goodie 

 

Wartością dodaną jest tutaj dodatkowe 20 zł na goodie. Będą to środki, które powiększą nasze saldo w tejże aplikacji. Będzie można je wypłacić na nasze konto bankowe w ciągu 12 miesięcy, ale najpierw trzeba je zwiększyć o 1 złotówkę (tak aby nasze saldo wynosiło min. 21 zł). Nie powinno to być specjalnie trudne, bo jest to dosyć dobry program cashback na zakupy w internecie. Wystarczy więc, iż będziemy z niego korzystać przy zakupach w sieci. A wtedy na pewno nasz zysk będzie większy niż jedna złotówka (tak jak to jest w moim przypadku).

Kod na 20 zł wraz z instrukcją jego użycia otrzymamy za pośrednictwem SMSa do 31/01/21.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 8 zł, zaś karta debetowa wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł. Jednakże obu tych opłat łatwo jest uniknąć - wystarczy raz w miesiącu zapewnić wpływ w wysokości min. 1.000 zł i wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem. Tak się składa, iż pokrywają się one z warunkami promocji:) Dla osób do 26 roku (opcja konta Student) wymagana jest tylko jedna płatność kartą, niemniej aby zdobyć pełną pulę nagród trzeba pamiętać o wyżej wspomnianym wpływie.

Podsumowanie

 

Z Banku Millenium korzystam od lat i jestem z tego faktu zadowolony. Nieraz już otrzymywałem bonusy za bycie lojalnym klientem. Także więc nagrody na Allegro to może być dopiero początek naszych zysków. Choćby teraz można zyskać za konto Junior dla dziecka. Nagrodą tutaj jest 50 zł w formie karty podarunkowej Allegro.

 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz