sobota, 14 listopada 2020

Darmowe pieczywo w Biedronce

 

Voucher Biedronka

Ponownie sieć sklepów Biedronka częstuje nas pieczywem. I to całkowicie za darmo w ramach akcji "Voucher - Niepakowane chleby i bułki do 100 % . W rezultacie można najeść się w obrębie 10 zł.


Promocja obowiązuje w dniach 16-18/11/20 i jest skierowana do użytkowników programu lojalnościowego Moja Biedronka. Aby z niej skorzystać należy zakupić produkty z kategorii niepakowane chleby i bułki (lista promocyjnych produktów znajduje się w załączniku nr 1 regulaminu promocji) i przy płatności okazać kartę wyżej wymienionego programu. W zamian za to otrzymamy voucher o wartości 100 % ceny nabytych produktów, jednak na kwotę nie wyższą niż 10 zł (oznacza to, iż jeżeli wartość promocyjnych produktów będzie większa niż 10 zł to i tak otrzymamy jedynie bon o wartości wspomnianej kwoty).  

Voucher będzie można wykorzystać na zakupy w dniach 19-20/11/20 . Należy wówczas dokonać zakupów na kwotę wyższą niż wartość vouchera o co najmniej 1 zł. Z zakupów uprawniających do wykorzystania vouchera wyłączone są napoje alkoholowe, artykuły tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Nie można go także wymienić na wszelkiego rodzaju doładowania telefonów bądź kart podarunkowych. Ważna kwestia to również taka, iż voucherów ( także z innych tego typu akcji) nie można łączyć w ramach jednorazowych zakupów.
 
To właściwie powtórka z wrześniowej promocji. Idealna dla osób, które dosyć regularnie zaopatrują się w tej sieci sklepów.

Regulamin promocji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz