wtorek, 17 listopada 2020

Premia 300 zł za konto w BNP Paribas

 

Premia w BNP Paribas

Wystartowała kolejna akcja promocyjna BNP Paribas. Tym razem nagrodą jest 300 zł w gotówce. To całkiem niezła oferta za darmowe konto.


Okres promocji

Akcja trwa od 16/11/20 do wyczerpania puli 3.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 29/11/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny (za pomocą unikalnego kodu SMS), natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 13/12/20. Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie warunków promocji, a są nimi:


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł należy w grudniu 2020 r.:

  • zapewnić wpływ na konto na min. 500 zł (może to być przelew z naszego innego konta w innym banku);
  • wykonać min. 3 transakcje BLIK (na dowolne kwoty w tradycyjnych sklepach bądź w internecie);
  • wykonać min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (GOonilne mobilnej GOmobile).

Druga i trzecia nagroda w wysokości 100 zł wymaga powtórzenia tych wszystkich warunków zarówno w styczniu jak i w lutym 2021 r.


Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 19/01/21, a sama nagroda zostanie przekazana do końca stycznia. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 24/02/21, zaś przelew na nasze konto zostanie zrealizowany do końca lutego. I wreszcie ostatnia premia jest związana z wiadomością do dnia 26/03/21 i zasilenie konta do marca 2021 r.

Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu pierwszej nagrody, zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku) do 26/01/21. W przypadku drugiej i trzeciej nagrody nie ma już takiej konieczności.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


Nie są to jakieś wyśrubowane warunki.Właściwie można tutaj cały czas obrać sumą niewiele większą niż 500 zł, a jedyne płatności to 9 transakcji BLIK (3 x 3 miesiące). Biorąc to pod uwagę nagroda jest zacna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz