poniedziałek, 7 grudnia 2020

150 zł w gotówce i 10 darmowych wysyłek z Paczkomatów InPost w nowej edycji promocji Citikonta

 

Finansowa rewolucja w Citibank

Finansowa Rewolucja trwa w najlepsze. Właśnie wystartowała III edycja promocji konto osobistego w Citi Handlowy. Ponownie jak w poprzednich akcjach, do zdobycia jest 150 zł w gotówce. Ale oprócz tego jest tutaj dodatkowy bonus w postaci 10 darmowych wysyłek z Paczkomatów InPost. 


Okres promocji

Promocja trwa od 06/12/20 do wyczerpania puli 1.700 szt., lecz nie dłużej niż do 31/01/21.

Adresaci promocji

Akcja jest skierowana do osób, które nie posiadają żadnego konta osobistego ani oszczędnościowego w Citibanku od 1/01/19. Posiadanie innych produktów jak np. karty kredytowej nie wyklucza z promocji.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy udać się na stronę promocji i złożyć wniosek o konto (wraz z kartą debetową). Po założeniu rachunku (a można to zrobić zdalnie przy pomocy selfie - polecam!) czas na spełnienie warunków do zdobycia nagrody. Do zdobycia są trzy premie po 50 zł każda i 10 kodów do darmowej wysyłki. Już za sam fakt podpisania umowy otrzymamy 2 kody do realizacji na stronie SzybkieNadania.pl.

 • Pierwsza nagroda w wysokości 50 zł i 8 darmowych kodów InPost wymaga zapewnienia wpływu wynagrodzenia na min. 2.000 zł (aczkolwiek najpewniej przejdzie przelew z naszego konta w innym banku z "tytułu wynagrodzenia"). Należy to zrobić do końca pierwszego miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostało założone konto.
 • Drugie 50 zł wymaga zalogowania się co najmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz zapewnienie wpływu min. 100 zł z rachunku w innym banku. Należy to zrobić do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta.
 • Trzecia i ostatnia premia jest związana z wykonaniem płatności za pomocą Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę min. 100 zł. Tutaj mamy czas do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu założenia konta.

Początkowe 2 kody zostaną przekazane przez bankowość internetową do 10 dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.  Kolejne (kody przez bankowość internetową, zaś premie jako wpływ na konto) będą przekazane do końca kolejnego miesiąca po miesiącu przewidzianym na spełnienie warunków.

Warunki bezpłatności konta

Citikonto jest bezwarunkowo bezpłatne, podobnie jak karta debetowa z usługą wielowalutową. Oczywiście dodatkowe usługi jak CitiPhone czy CitiAlerts są płatne, ale w żaden sposób niewymagane.

Wartość dodana


Oprócz zapewnienie braku opłat produkt ten posiada dodatkowe atuty. Są nimi 4 darmowe wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju i za granicą (kolejne z obcych urządzeń wiążą się z opłatą 8 zł, zaś z własnych maszyn są darmowe). Do tego dochodzą jeszcze 3 darmowe przelewy natychmiastowe w miesiącu. Zaś na koniec jest jeszcze możliwość korzystania z usługi Citi Blobal Wallet. Dzięki na niej można dokonywać transakcji w wielu walutach bez kosztów przewalutowania. Ponadto rachunek ten pozwala nam kupować waluty z kontora walutowego po atrakcyjnych kursach tj. z minimalnym spreadem. Kto wie czy to nie najlepsza tutaj korzyść.

Podsumowanie

Coraz mniej na rynku bankowych jest bezpłatnych produktów. Dlatego warte zauważenia jest to konto i dobrze rozpocząć współpracę z bankiem właśnie od tego produktu. Zaś później, w zależności od naszych potrzeb, rozszerzyć ją poprzez udział w jakieś promocji karty kredytowej. W ten sposób nasz zysk będzie jeszcze większy.


Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.2 komentarze:

 1. W nawiązaniu do wpływu jednorazowego w kwocie nie mniejszej niż 2000 zł z tytułu wynagrodzenia mam rozumieć iż musi to być przelew od pracodawcy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinien wystarczyć przelew z naszego konta w innym banku tytułowany "Wynagrodzenie". Ja tak zrobiłem w I edycji promocji tego konta. W regulaminie nie ma definicji wynagrodzenia, więc powyższy przelew powinien spełnić te warunki. Aczkolwiek jeżeli ktoś ma taką możliwość to jak najbardziej niech zapewni przelew od pracodawcy.

   Usuń