wtorek, 22 grudnia 2020

250 zł premii za założenie konta w Banku Millennium

 

Jeszcze przed Świętami nadarza się kolejna okazja do zarobku. Tym razem stoi za tym Bank Millennium i jego najnowsza promocji pt. "Konto 360⁰ w promocji z Allegro". Można w nim w łatwy sposób zyskać 250 zł tj. 150 zł w gotówce i 100 zł w formie bonu zakupowego Allegro.


Okres promocji

Promocja trwa od 22/01/20 do 1/02/21.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, a więc osobą, która na dzień rozpoczęcia promocji nie posiada żadnego produktu w Banku Millennium ani nie jest w trakcie wnioskowania o taki produkt. Wykluczone są także osoby, które w przeszłości brały udział w promocji "na start" Konta 360⁰ (opcjonalnie Student).

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o konto na dedykowanej stronie promocji. Przy składaniu wniosku należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych przez kanały elektroniczne oraz przez telefon. Umowę będziemy mogli podpisać w dwojaki sposób - za pośrednictwem kuriera bądź online. W tym drugim przypadku konieczne będzie wejście na stronę promocji z urządzenia mobilnego, które pozwoli nam na zrobienie zdjęcie. Zaś bank porówna nasze selfie z tym, które widnieje w dowodzie osobistym. To znaczne ułatwienie w dobie pandemii.

I to już właściwie wszystko, aby zdobyć pierwszą nagrodę w postaci karty podarunkowej na zakupy o wartości 100 zł. No, prawie wszystko. Jeszcze trzeba aktywować aplikację mobilną banku do 1/02/21. Wówczas bank zobowiązuje się przekazać nagrodę w do 26/02/21. Karta podarunkowa będzie ważna 6 miesięcy i można ją wykorzystać jednorazowo podczas zakupów.
 
Druga nagroda, a więc 150 zł w gotówce także nie zmusi nas do wysiłku. Aby ją zdobyć niezbędne jest spełnienie warunków bezpłatności konta w w lutym, marcu, kwietniu i maju (a więc wpływ 1.000 zł i co najmniej jedna płatność bezgotówkowa kartą lub BLIK w każdym z  czterech wymienionych miesięcy). Oprócz tego wymagane jest wykonanie (w ciągu dowolnego z tych czterech miesięcy) co najmniej jednej płatności zbliżeniowej telefonem HCE (za pośrednictwem aplikacji banku) lub  co najmniej jednego przelewu tytułem comiesięcznej opłaty stałej (tj. za prąd, gaz czy telefon).
 
Osoby, które założymy konto w sposób zdalny do końca maja przyszłego roku muszą się jeszcze udać do dowolnej placówki banku. Należy tam złożyć swój wzór podpisu i przedstawić dokument tożsamości.  

Nagroda w postaci przelewu 150 zł zostanie przekazana do 30/06/21.

20 zł na goodie 

 

Wartością dodaną jest tutaj dodatkowe 20 zł na goodie. Będą to środki, które powiększą nasze saldo w tejże aplikacji. Będzie można je wypłacić na nasze konto bankowe w ciągu 12 miesięcy, ale najpierw trzeba je zwiększyć o 1 złotówkę (tak aby nasze saldo wynosiło min. 21 zł). Nie powinno to być specjalnie trudne, bo jest to dosyć dobry program cashback na zakupy w internecie. Wystarczy więc, iż będziemy z niego korzystać przy zakupach w sieci. A wtedy na pewno nasz zysk będzie większy niż jedna złotówka (tak jak to jest w moim przypadku).

Kod na 20 zł wraz z instrukcją jego użycia otrzymamy za pośrednictwem SMSa do 26/02/21.

Warunki bezpłatności konta

Koszt prowadzenia konta to 8 zł, zaś karta debetowa wiąże się z opłatą w wysokości 7 zł. Jednakże obu tych opłat łatwo jest uniknąć - wystarczy raz w miesiącu zapewnić wpływ w wysokości min. 1.000 zł i wykonać jedną płatność kartą lub BLIKiem. Tak się składa, iż pokrywają się one z warunkami promocji:) Dla osób do 26 roku (opcja konta Student) wymagana jest tylko jedna płatność kartą, niemniej aby zdobyć pełną pulę nagród trzeba pamiętać o wyżej wspomnianym wpływie.

Podsumowanie

 

Bank Millennium to istne "must have" dla każdego, który chciałby korzystać z promocji bankowych. Osobiście stawiałem pierwsze kroki w tym obszarze właśnie z Bankiem Millennium i tego nie żałuję, a wręcz namawiam innych.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz