wtorek, 1 grudnia 2020

250 zł za konto Jakie Chcę w Santander Bank Polska

Karty podarunkowe w prezencie

Nadszedł czas na kolejną odsłonę promocji w Santander Bank Polska. Wszystko to za sprawą Konta Jakie Chcę. Jak zwykle można tutaj połączyć kilka akcji i stać się bogatszy o całe 250 zł.


Okres promocji

Promocja trwa od 1/12/20 do 31/01/21.

Adresaci promocji

Główna promocja (150 zł na start) jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego w Santander Bank Polska od 1/12/19. Posiadanie innego z produktów jak np. karta kredytowa nie wyklucza z akcji.

Warunki uczestnictwa

Jeżeli chcemy skorzystać z promocji i zdobyć wszystkie bonusy w pierwszym kroku należy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę.  Dodatkowym warunkiem jest wybór karty płatniczej z logo VISA. Konieczne przy tym:

 • przekazanie numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail w celach kontaktowych;
 • zgoda na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenia regulacji bankowych;
 • zgoda na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym;
 • zgoda na kontakt telefoniczny w celu marketingowym;
 • zgoda na elektroniczny kanał kontaktu (EKK).

Umowę powinniśmy podpisać do 15/02/21. Po tym, najpóźniej w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia rachunku należy zarejestrować się na stronie promocji i wybrać nagrodę. Można sięgnąć po voucher do Decathlon, RTV Euro AGD lub Biedronki. Muszę przyznać, iż wszystkie sklepy są tutaj atrakcyjne.
 
Po przejściu tego procesu należy w każdym z trzech kolejnych miesięcy po otwarciu konta:

 • zapewnić wpływ na nowo otwarty rachunek w wysokości min. 1.000 zł;
 • wykonać min. 1 transakcję bezgotówkową (kartą lub BLIKiem);
 • zalogować się do aplikacji Santander Mobile.

A więc w przypadku założenia konta w grudniu właściwe miesiące do spełniania warunków to   styczeń, luty i marzec.
 
Bony o wartości 150 zł zostaną przekazane do 30/06/21.

Program poleceń

Aby uzyskać dodatkowe 50 zł koniecznie trzeba opisywaną wyżej promocję połączyć z programem poleceń. W tym przypadku promocja również wymaga braku posiadania konta osobistego dla celów prywatnych w Santander Bank Polska, tyle że od 1/11/19. Jeżeli te warunki spełniamy to należy w trakcie wnioskowania o konto (a dokładnie w trakcie wyboru karty) podać kod polecający obecnego klienta banku. W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny lub znajomych. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to będę wdzięczny za skorzystanie z mojego - 1000491741.  Zgodnie z regulaminem w trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną jak również wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej (w celu rozliczenia nagrody). Po podpisaniu umowy wystarczy co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku. Istotne jest to, iż chociaż jedna transakcja musi być wykonana tutaj za pomocą BLIKa (reszta może być kartą lub w dalszym ciągu BLKiem). Nagroda w wysokości 50 zł zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Polecający może otrzymać w ten sposób 500 zł, a więc  bank wynagrodzi 10 poleceń. Polecany otrzyma swoją premię niezależnie od ilości wykonanych poleceń przez polecającego. Obecna edycja programu poleceń trwa do 31/01/21.
 
50 zł dla dziecka
 
Kolejne 50 zł jest uzależnione od posiadania potomstwa.  Bowiem kwota ta jest niejako przeznaczone dla dziecka, gdyż bank nagrodzi nas za założenie konta swojej małoletniej latorośli. Aby ją zdobyć trzeba być uczestnikiem wyżej wymienionej promocji z podstawową premią 150 zł i złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę dla swojego dziecka wraz z kartą debetową VISA. Należy to zrobić do 28/02/21. Ważne, aby konto dziecka miało wyrażone wszystkie zgody, a wówczas nagroda w postaci dodatkowego bonu o wartości 50 zł zostanie wypłacona do 30/06/21.
 
Wartość dodana

Wartość dodana to oprócz wspominanej promocji z 300 zł to przede wszystkim:
 
 • Moneyback w wysokości 1 % od płatności rachunków za gaz, prąd i usługi telekomunikacyjne. W celu ich aktywacji należy zgłosić obraz faktury na dane posiadacza konta, poczekać na zaakceptowanie (zazwyczaj na drugi dzień) i przelać należność z konta. Nic to nie kosztuje, a rachunki każdy z nas musi opłacać. Promocja jest bezterminowa, a zwrot następuje w kolejnym miesiącu. W ten sposób można zyskać aż 300 zł rocznie, choć pewnie w zdecydowanej większości ta kwota w rzeczywistości będzie mniejsza. W moim przypadku to zazwyczaj klika dodatkowych złotych w miesiącu.
 • Bezpłatne przelewy natychmiastowe - to duży atut Konto Jakie Chcę. Oznacza, iż wysyłając pieniądze w taki sposób przelew na konto w innym banku zostanie zrealizowany w dosłownie klika minut. I to wszystko bezpłatnie i bez limitu.
 • 1 % na mobilnej lokacie dla kwoty od 1.000 zł do 20.000 zł. Okres depozytu trwa 4 miesiące. Zawsze to coś biorąc pod uwagę obecną sytuację na rynku depozytów bankowych.

Warunki bezpłatności konta
 
Posiadanie Kota Jakie Chcę wiąże się z opłatą 6 zł miesięcznie, zaś karta to dodatkowe 8 zł. Jednakże zapewnienie wpływu na min. 500 zł oraz wykonanie jednej płatności kartą lub BLIKiem w miesiącu zwalnia z powyższych opłat. To chyba rozsądne warunki, które dosyć łatwo spełnić. Osoby do 26 roku za konto nic nie płacą, a opłatę za kartę niweluje jedna płatność w miesiącu. W przypadku bankomatów to najlepiej korzystać z urządzeń własnych banku. Wówczas nie ma żadnych kosztów. W innych przypadku jest pobierana opłata w wysokości 5 zł od transakcji. No chyba, iż ktoś ma poniżej 26 lat/ Wtedy korzystanie ze wszystkich maszyn w kraju jest darmowe.

Podsumowanie


Posiadam rachunek w Santander Bank Polska już od dłuższego czasu. Zaczynałem swoją przygodę jeszcze jako student z WBK Bank Zachodni (dawna nazwa banku). W tym czasie bilans zysków i start wychodzi nadzwyczaj pozytywnie. Pokazuje to, iż da się czerpać korzyści jako stały klient. Choćby ostatnio zdobyłem vouchery na zakupy na Allegro za (z reguły darmowe, a jeżeli nie to wartość nagrody przewyższała koszty np. u mnie ok. 180 zł na plusie za wzięcie pożyczki) produkty kredytowe.  
Dlatego myślę, iż to rozsądna propozycji dla tych, którzy zastanawiają się nad sprawdzeniem oferty banku.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz