poniedziałek, 21 grudnia 2020

260 zł premii od mBank i 2 % na koncie oszczędnościowym

 

mBank postanowił uatrakcyjnić swoją ofertę z premią 160 zł i teraz dorzuca jeszcze dodatkową stówkę. A więc do zgarnięcia jest w sumie 260 zł i dosyć dobry procent na koncie oszczędnościowy.

 

Okres promocji

Promocja trwa od 4/12/20 do 23/12/20.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z oferty pt. "Gwiazdkowy zawrót głowy" należy być nowym klientem, czyli osobą, która nie posiadała rachunku osobistego ani oszczędnościowego w mBanku od 1/01/17.

Warunki uczestnictwa

Osoby, które mogą i chcą skorzystać z akcji muszą złożyć wniosek o eKonto wraz z kartą debetową na promocyjnej stronie. Następnie trzeba podpisać umowę w wybranej placówce. Tutaj jest ich lista.
 
Za samo podpisanie umowy otrzymamy prezent o wartości 100 zł. Do wyboru są głośniki bezprzewodowe, słuchawki bezprzewodowe lub karty podarunkowe (100 zł) do wykorzystania w sklepie Rossmann lub Biedronka.

W celu zgarnięcia pozostałej części nagrody i dodatkowych bonusów (w tym promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym) odsyłam do mojego wcześniejszego wpisu. Tam jest ciągle do zdobycia 160 zł.
 

Podsumowanie

 

I tak jeszcze przed Świętami można dostać prezent last minute. Wystarczy tylko wysłać wniosek i pomiędzy jednym, a drugim sklepem wpaść na chwilę do oddziału banku.


Przejdź na stronę promocji.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz