środa, 2 grudnia 2020

300 zł do Allegro za kartę kredytową w Millennium

 

Karta podarunkowa Allegro w prezencie

Bank Millennium odnowił swoją cykliczną promocję. Co najważniejsze nie zmienił stawki, więc w dalszym ciągu do zyskania jest atrakcyjne 300 zł na zakupy w serwisie Allegro.


Okres promocji

Promocja trwa od 1/12/20 do 31/01/21.

Adresaci promocji

Promocja z nagrodą dodatkową (czyli kartami podarunkowymi o wartości 300 zł do Allegro) skierowana jest do osób, które od dnia 1/01/18 nie posiadali lub nie posiadają jakiejkolwiek karty kredytowej Bank Millennium bądź nie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z karty kredytowej. Nagroda podstawowa to 12-miesięcznie zwolnienie z opłat przy warunku zaledwie jednej transakcji w miesiącu, ale nas będzie  interesować jak zwykle "pełna pula" czyli wspominana wyżej karta podarunkowa Allegro. Zaś nagroda podstawowa to tylko miły dodatek.

Warunki uczestnictwa

Aby zdobyć wspominany w tytule bonus należy złożyć wniosek  w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej i zawrzeć umowę o jedną z wymienionych kart: Millennium Mastercard Impresja, Millennium Mastercard lub Millennium Mastercard Gold. Ważne, aby limit wynosił co najmniej 3.000 zł w przypadku dwóch pierwszych, zaś dla Gold - 5.000 zł.

Kolejnym krokiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych (w tym również za pomocą usługi BLIK) na łączną kwotę min. 350 zł w każdym z czterech kolejnych miesięcy tj.: w styczniu, luty, marcu i kwietniu (dla "grudniowych" kart) lub w lutym, marcu, kwietniu i maju (jeżeli ktoś skorzysta z promocji dopiero w styczniu).

Nagroda zostanie dostarczona poprzez wiadomość SMS na numer kontaktowy uczestnika. Nastąpi to najpóźniej do końca maja dla kart wydanych w grudniu i końca czerwca dla kart ze stycznia. Karta podarunkowa Allegro będzie ważna do 30/04/22.
 
Wartość dodana

Karta Impresja posiada spory atut w postaci 5 % zwrotu wydatków w wybranych sklepach. W taki sposób można zyskać do 760 zł w ciągu roku. I to niezależnie od promocji na "start" z kartą podarunkową do Allegro.

Karta Impresja upoważnia do zwrotów w poniższych sklepach:


Warunki bezpłatności karty

Tutaj skupię się tylko na rekomendowanej karcie Impresja. Aby pozbyć się opłaty należy w pierwszym roku wykonywać minimum jedną transakcję miesięcznie (w ramach warunków promocji), zaś po tym okresie wymagane jest 5 transakcji w miesiącu. W przeciwnym razie zostanie naliczona co miesiąc opłata w wysokości 7,99 zł.

Podsumowanie


Tak jak zwykle promocja jest limitowana i pula wynosi 18.000 szt. promocyjnych wniosków (całkiem dużo jak na karty kredytowe). Po wyczerpaniu promocyjnej puli pojawi się stosowana informacja na stronie internetowej banku. Karty kredytowe Banku Millennium należą do jednych z najlepszych na rynku, a zwłaszcza Alfa i Impresja. Dlatego radzę wykorzystać tą okazję i wybrać wspominaną wyżej kartę (Alfa nie bierze udziału w tej akcji). Osobiście od lat korzystam z karty Alfa i właśnie wpadają bonusy związane z propozycją utrzymaniową:)
 
Przy okazji też przypominam o trwającej promocji związanej z założeniem konta. Tam jest do zdobycia w pakiecie 200 zł i darmo Allegro Smart, a więc osoba, która połączy obie akcje może liczyć na 500 zł. W obwodzie jest jeszcze bon 50 zł za konto Junior dla dziecka. A przy okazji można stać się posiadaczem niezłych produktów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz