poniedziałek, 7 grudnia 2020

400 zł za założenie darmowego konta w BNP Paribas

 

400 zł w gotówce za konto BNP

Ostatniej promocji BNP Paribas ("Promocja Mikołajkowa) w ogólnie nie  opisywałem, gdyż warunki w niej były dosyć wyśrubowane przy relatywnie niskiej premii (250 zł to jak na ten bank nie najwyższa nagroda). Ale za to teraz BNP Paribas stanął na wysokości zadania i wypuścił prawdziwy HIT. 400 zł w gotówce za założenie darmowego konta i proste warunki to już jest zacna oferta. Ba, to lepsza oferta niżeli promocje wiele karty kredytowych (a jak wiadomo bank są skore płacić za produkty kredytowe większe stawki).


Okres promocji

Akcja pt. "Choinkowe szaleństwo" trwa od 7/12/20 do wyczerpania puli 3.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 23/12/20.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny (za pomocą unikalnego kodu SMS), natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 10/01/21. Po podpisaniu umowy czas na działania w kierunku zdobycia premii.


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 200 zł należy w styczniu 2021 r.:


  • zapewnić wpływy na łączną kwotę min. 1.000 zł (może to być kilka mniejszych lub jeden na cały 1.000 zł z naszego konta w innym banku);
  • wykonać min. 4 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (przez GOonilne lub GOmobile - tutaj chodzi o jakąś płatność, niemniej zwykłe przelewy na swoje konto w innym banku spełnia ten warunek).

 

Druga gotówkowa nagroda w wysokości 200 zł wymaga spełniania warunków pierwszej nagrody oraz dodatkowo ich powtórzenia w lutym 2021 r. (czyli wpływy i przelewy).

 

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 18/02/21, a sama nagroda zostanie przekazana do końca lutego. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 26/03/21, zaś przelew na nasze konto zostanie zrealizowany do końca marca.

Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu pierwszej premii, zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku) do 23/02/21. Instrukcja logowania zostanie przekazana w przesłanym mailu. W przypadku drugiej premii nie ma już takiej konieczności.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


400 zł i to bez konieczności wydania złotówki to jest coś. No może te kilka złotych będzie potrzebne na jedną transakcje kartą w miesiącu (aby była ona bezpłatna). Wystarczy więc dysponować kwotą niewiele większą niż 250 zł, aby z niej zrobić 650 zł. Jak? W styczniu należy zrobić przelew na 250 zł z naszego konta w innym banku, a następnie odesłać tą kwotę. I tak 4 razy. (no może ten pierwszy przelew powinien ciut większy, aby zostawić sobie drobne na jedną transakcję kartą w miesiącu). W ten sposób spełniamy 2 warunki: wpływu i przelewów. Jeżeli tą samą czynność powtórzymy w kolejnym miesiącu, to 400 zł jest nasze bez poniesienia jakichkolwiek kosztów. A wtedy w Nowy Rok wejdziemy w przytupem:)1 komentarz: