środa, 16 grudnia 2020

Za darmo banany w Biedronce

 

Voucher 100 % na banany

Ponownie można pojeść trochę bananów całkowicie za darmo. Znowu dzięki promocji w sklepach sieci Biedronka. Niniejsza akcja jest związana z voucherem na 100 % wartości ich zakupu.


Promocja obowiązuje w dniach 17-20/12/20 i jest skierowana do użytkowników programu lojalnościowego Moja Biedronka. Aby z niej skorzystać należy zakupić Banany Premium Luz i przy płatności okazać kartę wyżej wymienionego programu. W zamian za to otrzymamy voucher o wartości 100 % ceny nabytego produktu (maksymalnie 10 zł), który będzie można wykorzystać na zakupy w dniach 21-24/12/20. Należy wówczas dokonać zakupów na kwotę wyższą niż wartość vouchera o co najmniej 1 zł. Z zakupów uprawniających do wykorzystania vouchera wyłączone są napoje alkoholowe, artykuły tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Nie można go także wymienić na wszelkiego rodzaju doładowania telefonów bądź kart podarunkowych. Ważną kwestią jest to, iż voucherów (również z innego tego typu akcji) nie można łączyć w ramach jednorazowych zakupów. 

Myślę, iż dla osób dokonujących zakupy w Biedronce nie będzie problemem skorzystanie z tej akcji. Wszakże przed świętami znajdzie się niejedna potrzeba odwiedzenie sklepu i tym samym otrzymania, a później realizacji vouchera.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz