poniedziałek, 21 grudnia 2020

Za darmo karp w Biedronce

 

Darmowy karp na święta

Święta tuż za pasem, a więc nadszedł czas wzmożonych zakupów. Okazje się, iż można je zrobić za darmo. No, chociaż w niewielkiej części. Wszystko to za sprawą nowej promocji sieci Biedronka. W jej ramach odbierzemy voucher równy 100 % wartości wydanej na świeżego karpia płat ze skórą Marinero.


Promocja obowiązuje w dniach 21-24/12/20 i jest skierowana do użytkowników programu lojalnościowego Moja Biedronka. Aby z niej skorzystać należy zakupić świeżego karpia płat ze skórą Marinero i przy płatności okazać kartę wyżej wymienionego programu. W zamian za to otrzymamy voucher o wartości 100 % ceny nabytego produktu (maksymalnie 44,70 zł co odpowiada zakupowemu limitowi czyli 3 kg produktu na kartę lojalnościową), który będzie można wykorzystać na zakupy w dniach 28-31/12/20. Należy wówczas dokonać zakupów na kwotę wyższą niż wartość vouchera o co najmniej 1 zł. Z zakupów uprawniających do wykorzystania vouchera wyłączone są napoje alkoholowe, artykuły tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Nie można go także wymienić na wszelkiego rodzaju doładowania telefonów bądź kart podarunkowych. Ważną kwestią jest to, iż voucherów (również z innego tego typu akcji) nie można łączyć w ramach jednorazowych zakupów. 

Bardzo fajna promocyjna dla klientów sklepu, którzy gustują w tradycyjnych, wigilijnych potrawach. Wówczas szkoda nie skorzystać z takiej okazji, a uzyskany przy tym voucher najlepiej spożytkować na zakupy sylwestrowe.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz