wtorek, 19 stycznia 2021

350 zł w promocji BNP Paribas "Postaw na konto"

 

350 zł w gotówce to nagroda w najnowszej promocji BNP Paribas. Najlepsze jest to, iż nagrodę zapewni nam jedynie realizacja kilku przelewów i transakcji kartą.

 
Okres promocji

Akcja trwa od 18/01/21 do wyczerpania puli 3.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 28/02/21.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Umowa może być zawarta z weryfikacją tożsamości za pośrednictwem kuriera lub za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile, gdzie weryfikacja tożsamości następuje poprzez wideoweryfikację. Sfinalizowanie umowy oraz aktywacja i nadanie PIN-u do karty debetowej musi nastąpić do 14/03/21.


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w gotówce w wysokości 100 zł należy w marcu 2021 r.:


  • wykonać min. 2 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej (przez GOonilne lub GOmobile - tutaj chodzi o jakąś płatność, niemniej zwykły przelew na swoje konto w innym banku spełnia ten warunek);
  • zapewnić wpływ/y na łączną kwotę min. 500 zł (może być to suma kilka mniejszych, również ze swojego konta w innym banku).

 

Druga gotówkowa nagroda w wysokości 100 zł wymaga spełniania warunków pierwszej nagrody oraz dodatkowo w kwietniu 2021 r.:

 

  • wykonania min. 6 transakcji bezgotówkowych kartą (na dowolne kwoty w tradycyjnych sklepach bądź w internecie);
  • zapewnienia wpływu/ów na łączną kwotę min. 1.000 zł (może być to suma kilka mniejszych, również ze swojego konta w innym banku).

Trzecia premia, tym razem w wysokości 150 zł wymaga spełniania warunków pierwszej i drugiej nagrody oraz w maju 2021 r.:
 
  • wykonania min. 2 przelewów za pomocą bankowości elektronicznej (przez GOonilne lub GOmobile - tutaj chodzi o jakąś płatność, niemniej zwykły przelew na swoje konto w innym banku spełnia ten warunek);
  • wykonania min. 6 transakcji bezgotówkowych kartą (na dowolne kwoty w tradycyjnych sklepach bądź w internecie);
  • zapewnienia wpływu/ów na łączną kwotę min. 1.000 zł (może być to suma kilka mniejszych, również ze swojego konta w innym banku).

Wiadomość o przyznaniu pierwszej gotówkowej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 19/04/21, a sama nagroda zostanie przekazana do końca kwietnia. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 27/05/21, zaś przelew na nasze konto zostanie zrealizowany do końca maja. I wreszcie ostatnia premia jest związana z wiadomością do dnia 28/06/21 i zasileniem konta do końca czerwca 2021 r.

Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu pierwszej nagrody w gotówce, zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku) do 26/04/21. W przypadku drugiej i trzeciej premii nie ma już takiej konieczności.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

 

Przyjemna akcja, gdyż nie trzeba wydawać wielkich sum. Wystarczy kilka przelewów na konto i z konta oraz kilka drobnych zakupów (np. pieczywa), aby cieszyć się premią w okresie wakacyjnym. A po jej odebraniu możemy zdecydować o dalszym użytkowaniu konta albo jego zamknięciu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz