piątek, 19 lutego 2021

250 zł w gotówce i 40 zł na zakupy w Żabce od BNP Paribas

 

Premia z żabką

W najnowszej promocji BNP Paribas można zyskać 250 zł w gotówce i 40 zł do wydania w sieci Żabka. Nieco wyższą premią (ale już nie w gotówce) można zdobyć korzystając jeszcze z ciągle dostępnej promocji z bonami do Biedronki.

Okres promocji 

Akcja trwa od 17/02/21 do wyczerpania puli 3.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 31/03/21.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Umowa może być zawarta z weryfikacją tożsamości za pośrednictwem kuriera lub za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile, gdzie weryfikacja tożsamości następuje poprzez wideoweryfikację. Sfinalizowanie umowy oraz aktywacja i nadanie PIN-u do karty debetowej musi nastąpić do 14/04/21.


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł i 20 zł w formie e-bonu na zakupy do Żabki należy w kwietniu 2021 r.:


  • wykonać min. 1 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (przez GOonilne lub GOmobile - tutaj chodzi o jakąś płatność, niemniej zwykły przelew na swoje konto w innym banku spełnia ten warunek);
  • zapewnić wpływ/y na łączną sumę min. 500 zł.

Aby zgarnąć drugą w wysokości 100 zł w gotówce, należy spełnić warunki uzyskania pierwszej nagrody oraz dodatkowo w maju 2021 r.:

 

  • wykonać  płatności BLIK na min. 200 zł (w tradycyjnych sklepach bądź w internecie);
  • zapewnić wpływ/y na łączną kwotę min. 1.000 zł (może być to suma kilka mniejszych, również ze swojego konta w innym banku).
 
Ostatnią nagrodę czyli 100 zł w gotówce i 20 zł do Żabki otrzymamy za spełnienie poprzednich warunków oraz w czerwcu 2021 r:
 
  • wykonanie płatności BLIK na min. 300 zł (w tradycyjnych sklepach bądź w internecie);
  • zapewnienie wpływu/ów na łączną kwotę min. 1.000 zł (może być to suma kilka mniejszych, również ze swojego konta w innym banku).
 

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana drogą mailową nie później niż do dnia 18/05/21, a sama nagroda w formie przelewu i kodu na zakupy zostanie przekazana do końca kwietnia. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 28/06/21 i zostanie dostarczona do końca czerwca. I wreszcie ostatnie pieniądze i bon jest związana z wiadomością do dnia 28/07/21 i udostępnieniem do końca lipca.
 
Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu pierwszej nagrody w gotówce, zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku) do 25/05/21. W przypadku drugiej i trzeciej premii nie ma już takiej konieczności.
 
Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie

 

Nie jest to może najwyższa premia w historii BNP Paribas, lecz mimo tego w obecnej sytuacji stanowi dosyć atrakcyjną ofertę.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz