czwartek, 4 lutego 2021

300 zł do Allegro z kartą kredytową Banku Millennium

 

Zakupy z kartą kredytową

Kolejną okazją do zarobku jest nowa promocja karty kredytowej w Banku Millennium. Całkiem prosto można zyskać 300 zł (6 x 50 zł) do wydania w serwisie Allegro. Jeżeli to połączyć z założeniem konta to kwota ta wzrasta to 650 zł.

 
Okres promocji

Promocja trwa od 1/02/21 do 31/03/21.

Adresaci promocji

Promocja z nagrodą dodatkową (czyli kartami podarunkowymi o łącznej wartości 300 zł do Allegro) skierowana jest do osób, które od dnia 1/01/19 nie posiadali lub nie posiadają jakiejkolwiek karty kredytowej Bank Millennium bądź nie byli w trakcie procesowania dyspozycji dotyczącej rezygnacji z karty kredytowej. Nagroda podstawowa to 12-miesięcznie zwolnienie z opłat przy warunku zaledwie jednej transakcji w miesiącu, ale nas będzie  interesować  "pełna pula" czyli wspominane wyżej karty podarunkowe. Zaś nagroda podstawowa to tylko miły dodatek.

Warunki uczestnictwa

Aby zdobyć wspominany w tytule bonus należy złożyć wniosek  w bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej i zawrzeć umowę o jedną z wymienionych kart: Millennium Mastercard Impresja lub Millennium Mastercard Gold. Ważne, aby limit wynosił co najmniej 3.000 zł w przypadku tej pierwszej, zaś dla Gold - 5.000 zł.

Kolejnym krokiem jest wykonanie transakcji bezgotówkowych (w tym również za pomocą usługi BLIK) na łączną kwotę min. 350 zł w każdym z sześciu kolejnych miesięcy tj.: od marca do sierpnia włącznie (dla "lutowych" kart) lub od kwietnia do września włącznie  (jeżeli ktoś skorzysta z promocji dopiero w marcu).

Nagroda zostanie dostarczona poprzez wiadomość SMS na numer kontaktowy uczestnika. Nastąpi to do końca miesiąca następującego po danym miesiącu, w który został spełniony warunek transakcji. A więc powinniśmy w sumie otrzymać 6 takich wiadomości. Niespełnienie warunku transakcyjnego (wydanie 350 zł) w jednym z okresów nie dyskwalifikuje uczestnika z możliwości zdobycia nagrody za pozostałe okresy. Karta podarunkowa Allegro będzie ważna 11 miesięcy od daty dostarczenia.
 
Wartość dodana

Karta Impresja posiada spory atut w postaci 5 % zwrotu wydatków w wybranych sklepach. W taki sposób można zyskać do 760 zł w ciągu roku. I to niezależnie od promocji na "start" z kartą podarunkową do Allegro.

Karta Impresja upoważnia do zwrotów w poniższych sklepach:


Warunki bezpłatności karty

Tutaj skupię się tylko na rekomendowanej karcie Impresja. Aby pozbyć się opłaty należy w pierwszym roku wykonywać minimum jedną transakcję miesięcznie (w ramach warunków promocji), zaś po tym okresie wymagane jest 5 transakcji w miesiącu. W przeciwnym razie zostanie naliczona co miesiąc opłata w wysokości 7,99 zł.

Podsumowanie


Tak jak zwykle promocja jest limitowana i pula wynosi 10.000 szt. promocyjnych wniosków . Po wyczerpaniu promocyjnej puli pojawi się stosowana informacja na stronie internetowej banku. Karty kredytowe Banku Millennium od lat należą do jednych z najlepszych na rynku, a zwłaszcza Alfa i Impresja. Dlatego warto przetestować promocyjną Impresję i przy tym zgarnąć bony na zakupy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz