czwartek, 11 lutego 2021

5 % zwrotu za zakupy i 20 zł w bonie w Auchan

 

E-bony w Auchan
W nowej ofercie Auchan pojawiły się dwie ciekawe promocje. Już w najbliższą sobotę można zyskać 5 % zwrotu za zakupy spożywcze. Natomiast przez cały przyszły tydzień będzie można zdobyć e-bon (y) w wysokości 20 zł.

5 % na Kartę Skarbonka

 

Aby skorzystać z okazji trzeba udać się do hipermarketu w najbliższą sobotę, 13 lutego 2021 r. (dla supermarketu ta akcja obowiązuje również w piątek, 12 lutego 2021 r.). Przy transakcji wymagane jest zeskanowania karty lojalnościowej sklepu. Wówczas 5 % wartości zakupów spożywczych otrzymamy w formie zwrotu na kartę Skarbonka. I będzie można go wykorzystać już podczas najbliższych zakupów. Ze produktów, które generują zwrot wyłączone jest mleko początkowe i alkohol.

Szczegółowy Regulamin Promocji w Punkcie Obsługi Klienta.
 

E-BON 20 zł

 

Promocja Wielki Zysk trwa od 15/02/21 do 20/02/21. Nagrodą jest e-bon o wysokości 20 zł na kolejne zakupy. Aby go otrzymać należy dokonać zakupów w wyżej wymienionym przedziale czasowym za kwotę minimum 200 zł. Konieczne jest okazanie swojej Karty Skarbonka przed dokonaniem transakcji. Do wymaganej sumy wydatków nie wlicza się:

  • mleko początkowe
  • alkohol
  • papierosy 
  • doładowania elektroniczne
  • paliwo. 
 
Bon będzie można wykorzystać w sklepie, w którym został wydrukowany w dniach 22-27/02/21. E-BON nie może być zrealizowany na zakupy z Działu Tekstylia.

Szczegółowy Regulamin Promocji w Punkcie Obsługi Klienta.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz