poniedziałek, 1 lutego 2021

Luty z voucherami w Biedronce

 

Codziennie zyskuję w Biedronce

Dzisiaj ruszyła promocja w sklepach sieci Biedronka polegająca na przyznawaniu rabatów w postaci voucherów na kolejne zakupy. I tak codziennie przez cały luty 2021 r.

Promocja obowiązuje w dniach 1-28/02/21 i jest skierowana do użytkowników programu lojalnościowego Moja Biedronka.  

Aby z niej skorzystać należy zrobić zakupy na kwotę min. 69 zł lub min. 99 zł i przy płatności okazać kartę wyżej wymienionego programu. W zamian za to otrzymamy voucher o wartości 5 zł (w przypadku wydania 69 zł) lub 15 zł (w przypadku zakupów za 99 zł), który będzie można wykorzystać na kolejne zakupy w ciągu dwóch dni handlowych następujących po dniu zakupu, w którym ten voucher został wydany. Należy wówczas dokonać transakcji na kwotę min. 69 zł (aby wykorzystać voucher na 5 zł) lub min. 99 zł (aby skorzystać z rabatu 15 zł). 

Z akcji promocyjnej wyłączone są napoje alkoholowe, artykuły tytoniowe oraz preparaty do początkowego żywienia niemowląt. Nie można go także wymienić na wszelkiego rodzaju doładowania telefonów bądź kart podarunkowych.

Akcja byłaby zdecydowanie lepsza, gdyby nie krótki okres wykorzystania vouchera. Teraz musimy w krótkim czasie odwiedzić dwa razy sklep i zrobić co najmniej średniej wielkości zakupy. Mnie jakoś ta akcja nie przekonuje, a w każdym bądź razie bywały tutaj lepsze.

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz