poniedziałek, 1 lutego 2021

Polecaj i zarabiaj w Santander Bank Polska

 

Polecaj i zarabiaj

Z dniem 1 lutego 2021 r. ruszyła nowa promocja poleceń w Santander Bank Polska. Za założenie konta z polecenie można otrzymać 50 zł, a następnie samemu polecać i zarobić 500 zł. A jeszcze w obwodzie jest 250 zł za założenie konta w promocji "Twoje Konto z premią 250 zł".


Aby skorzystać z programu poleceń nie można posiadać konta osobistego dla celów prywatnych w Santander Bank Polska  od 1/02/20. Jeżeli te warunki spełniamy to należy w trakcie wnioskowania o konto (a dokładnie w trakcie wyboru karty) podać kod polecający obecnego klienta banku. W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny lub znajomych. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to będę wdzięczny za skorzystanie z mojego - 1000491741.  Zgodnie z regulaminem w trakcie wnioskowania powinniśmy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i telefoniczną jak również wyrazić zgodę na przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej (w celu rozliczenia nagrody). 

Po podpisaniu umowy wystarczy co najmniej raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku lub bankowości internetowej oraz wykonać płatności kartą lub BLIKiem na min. 300 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku. Istotne jest to, iż chociaż jedna transakcja musi być wykonana tutaj za pomocą BLIKa (reszta może być kartą lub w dalszym ciągu BLKiem). 

Nagroda w wysokości 50 zł zostanie wypłacona w kolejnym miesiącu po miesiącu spełnienia warunków. Polecający może otrzymać w ten sposób 500 zł, a więc bank wynagrodzi 10 poleceń. Polecany otrzyma swoją premię niezależnie od ilości wykonanych poleceń przez polecającego. Obecna edycja programu poleceń trwa do 30/04/21. Tak jak wspomniałem na początku warto program poleceń połączyć z promocją z premią i tym samym zyskać min. 300 zł. W tym celu odsyłam do mojego poprzedniego wpisu.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz