wtorek, 16 lutego 2021

Zgarnij 20 zł z Refunder

 

cashback refunder

Kolejna już raz zachęca nas do skorzystania strona typu cashback o nazwie Refunder. W zamian za rejestrację i dokonanie zakupów online za jej pośrednictwem na dobry początek proponuje 20 zł. A w dalszej perspektywie można zaoszczędzić o wiele więcej.

Refunder działa na zasadzie dzielenia się zyskiem w zamian za przejściu z linku programu do konkretnego sklepu online i zrobienie w nim zakupów. Nasz zysk, a właściwie oszczędność to zazwyczaj kilka procent od dokonanej transakcji. Aktualnie do wyboru jest ponad blisko 900 sklepów. Cena towarów jest w nich identyczna jak w przypadku transakcji z pominięciem programu cashback. Warto więc na tym korzystać i w rezultacie mieć nieco tańsze zakupy (a przy licznych i dużych transakcjach jest to trochę więcej niż "nieco"). Za każdym razem zwrot jest naliczany i okładany na koncie Refunder przypisanym do profilu użytkownika, a po uzbieraniu 45 zł można go wypłacić na swoje konto bankowe lub na konto PayPal. Czasem trochę czasu to trwa, ale w głównej mierze zależy od wysokości naszych wydatków i częstotliwości transakcji.

Dobrze to obrazuje poniższa grafika:


20 zł za zakupyUczestnictwo w programie jest darmowe, a do tego dochodzi teraz promocyjny bonus. Aby go zdobyć należy zarejestrować się w programie, a następnie w ciągu 30 dni wykonać swój pierwszy zakup za minimum 30 zł. Sklep jest tutaj obojętny, ważne aby "przejście" do niego odbyło się z linka Refunder (czyli po zalogowaniu się na stronie refunder.pl, wyszukujemy odpowiedni sklep i w niego klikamy). Okres promocji trwa od 15/02/21 do wyczerpania puli promocyjnej w ilości 2.500 szt. rejestracji, lecz nie dłużej niż do 14/03/21. 
 
Jeżeli chodzi o mnie, to nie wyobrażam już sobie coś kupować w internecie bez korzystania z tego typu programów i maksymalizacji swoich korzyści. Dzięki nim zaoszczędziłem już kilka ładnych "stówek".


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz