poniedziałek, 8 marca 2021

Gigapremia od BNP Paribas

 

Najnowsza akcja BNP Paribas nowi nazwę "Gigapremia". Może nie ma premii w gigantycznych rozmiarach, ale w dalszym ciągu jest bardzo atrakcyjna stawka za założenie konta i spełnienie prostych warunków.

Okres promocji

Akcja trwa od 5/03/21 do wyczerpania puli 3.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 31/03/21

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Umowa jest podpisywana w sposób zdalny (za pomocą unikalnego kodu SMS), natomiast kartę do konta dostarcza firma kurierska. Aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 14/04/21. Po tych wszystkich formalnościach czas na spełnienie bardzo łatwych warunków promocji, a są nimi:


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 100 zł w gotówce należy w kwietniu 2021 r.:
 
 
  • wykonać min. 3 przelewy za pomocą bankowości elektronicznej (GOonilne mobilnej GOmobile);
  • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na min. 300 zł (może to być jedna większa lub kilka mniejszych zarówno w punktach stacjonarnych lub w internecie) ;
  • zapewnić wypływ/y na łączną kwotę min. 1.000 zł (może to być przelew z naszego konta w innym banku).

 

Drugą nagrodę w wysokości 100 zł w gotówce otrzymamy za spełnienie pierwszego warunku oraz dodatkowo jego powtórzenie w maju 2021 r. (a więc przelewy, transakcje i wpływy).

Trzecia nagroda, tym razem 150 zł w formie karty podarunkowej Allegro, zostanie nam przyznana pod warunkiem powtórzenia powyższych czynności w czerwcu 2021 r. (czyli po raz kolejny przelewy, transakcje i wpływy).

 
Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana drogą mailową nie później niż do dnia 21/05/21, a sama nagroda w formie przelewu przekazana do końca maja. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 25/06/21 i zostanie dostarczona do końca czerwca. I wreszcie karta podarunkowa jest związana z wiadomością do dnia 25/07/21 i przekazaniem w formie SMS do końca lipca.
 
Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu pierwszej nagrody w gotówce, zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku) do 26/05/21. W przypadku drugiej premii nie ma już takiej konieczności.
 
Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 3 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednak wystarczy wykonać zaledwie jedną transakcję bezgotówkową, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


Akcja nie gorsza niż ostatnia z bonami do Biedronki. A zapewne dla niektórych lepsza, bo mamy 200 zł w gotówce i 150 zł do Allegro, gdzie można kupić prawie wszystko.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz