środa, 10 marca 2021

Polecaj konto PKO BP i zarabiaj

 

Po dłuższym okresie czasu powrócił program poleceń w PKO BP. W zamian za założenia konta z polecenia nowy (w jego przypadku wymagane jest spełnienie dodatkowych warunków), jak i obecny klient zgarną po 100 zł premii.

Okres promocji

Promocja trwa od 5/03/21 do 6/04/21.

Adresaci promocji

Akcja jest skierowana do nowych klientów czyli osób, które nie posiadały konta w PKO BP od 05/03/18 ani nie był rozpatrywany ich wniosek o takie konto. Od razu pragnę dodać, iż posiadanie konta w Inteligo (internetowy klon bank PKO BP) nie wyklucza z akcji.

Warunki uczestnictwa

Istotne jest tutaj, aby polecający (tj. osoba posiadająca konto w tym banku) w pierwszej kolejności zarejestrował się na stronie programu poleceń,  a nowy klient wnioskował o Konto Za Zero ze strony programu i podał w nim kod polecającego. W pierwszej kolejności zachęcam do skorzystania z kodu polecenia swojej rodziny lub znajomych. Gdyby ktoś jednak nie miał takiej możliwości to chętnie udostępnię swój kod (w tym celu proszę o kontakt na adres malaekonomia@gmail.com). Ważne jest również, aby podczas składania wniosku wyrazić zgodę na przekazywanie przez PKO BP materiałów marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.  
 
Warunkiem uzyskania premii jest spełnienie dodatkowych warunków. W ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta należy wykonać 3 płatności kartą wydaną do konta i 3 płatności BLIKiem lub w drugiej opcji płatności kartą i/lub BLIKIEM o równowartości 500 zł. 

W ciągu 50 dni od zakończenia tej edycji programu (a więc od 6/04/21) bank zweryfikuje spełnienia warunków, a w ciągu kolejnych 30 dni wypłaci premię. Oczywiście po założeniu konta można samemu polecać i tym samym zarobić maksymalnie 1.000 zł (co oznacza wynagrodzenie za 10 skutecznych poleceń).
 
Warunki bezpłatności konta
 
Konto Za Zero jest związane z opłatą miesięczną w wysokości 10 zł. Jest to koszt karty, bowiem samo konto jest darmowe. Można jednak tej opłaty uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKiem w miesięcznym okresie rozliczeniowym.


Podsumowanie


Cieszy powrót programu poleceń w największym polskim banku. Warunki do spełnienia nie są zbyt trudne, a więc można skorzystać i przy tym trochę zarobić na poleceniach.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz