czwartek, 4 marca 2021

Rabat na stacjach paliw

 

Kto ma po drodze stacje BP lub Circle K to może przy okazji skorzystać z promocji i nieco obniżyć swój rachunek.

 

5 zł piechotą nie chodzi 


To akcja na stacjach BP, w której za zatankowanie min. 50 l paliwa podstawowego lub min. 30 l paliwa BP Ulimate otrzymamy bon o wartości 5 zł. Podczas transakcji konieczne jest zeskanowanie swojej karty lojalnościowej programy Payback. Bon uprawnia do zakupu dowolnych produktów z oferty BP z wyłączeniem paliwa, wyrobów tytoniowych (w tym e-papierosów), produktów alkoholowych oraz leczniczych. Należy go wykorzystać na stacji, na której został wydany i tylko w dniu jego wydania. Oferta jest ważna do 31/03/21.


5 zł zwrotu za zakupy o wartości co najmniej 100 zł


To z kolei promocja na stacjach Circle K. Aby skorzystać z oferty należy dokonać płatności na kwotę w wysokości min. 100 zł. Transakcji należy dokonać za pomocą karty debetowej z logo VISA. Przed dokonaniem płatności należy uaktywnić ofertę w programie VISA Oferty. 5 zł zwrotu na konto związane z kartą powinno pojawić się w ciągu 5 dni. Oferta jest ważna do 31/03/21.


Tak jak podkreślałem na początku, warto skorzystać z okazji, jeżeli ktoś akurat zamierza odwiedzić te stacje. W przeciwnym razie niekiedy niższa cena paliwa na innych stacjach wynagrodzi z nawiązką brak dodatkowych bonusów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz