wtorek, 13 kwietnia 2021

400 zł za pakiet produktów w mBank

 

Całkiem niespodziewanie zaproponował aż 400 zł za pakiet swoich produktów. Wszystko dlatego, iż jest to kumulacja kilku promocji tj. 300 zł za konto osobiste i 100 zł za kartę kredytową. 

Okres promocji

Promocja trwa od 12/04/21 do 30/04/21.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z akcji promocyjnej należy być nowym klientem, czyli osobą, która nie posiadała rachunku osobistego ani oszczędnościowego w mBanku od 1/01/17.

Warunki uczestnictwa

Osoby, które mogą i chcą skorzystać z akcji muszą złożyć wniosek o eKonto wraz z kartą debetową (lub mKonto Intensive) na promocyjnej stronie. W trakcie wnioskowania należy zaakceptować oświadczenia z części "X. Oświadczenia". Przy okazji będę wdzięczny za skorzystanie z mojego kodu polecającego: malaekonomia (za jego użycie bardzo dziękuję!). Należy go umieścić we wniosku na polu związanym z identyfikatorem osoby polecającej.
 
Następnie trzeba podpisać umowę w wybranej placówce. Tutaj jest ich lista.
 

Prezent o wartości 100 zł

 
Za samo podpisanie umowy w oddziale (a właściwe dokończenie wniosku internetowego) otrzymamy prezent o wartości 100 zł: głośnik bezprzewodowy, walizkę kabinową bądź bon do Rossmann lub Biedronki.

Premia 200 zł

 
Aby zdobyć pierwsze 50 zł należy zapewnić szybki wpływ, a więc przelać jednorazowo do banku min. 1000 zł (warunki promocji spełnia przelew z naszego konta w innym banku). Trzeba to zrobić w ciągu 7 dni od otwarcia konta. Oprócz tego wymagane jest wykonanie min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Czas ich realizację mamy do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Premia w wysokości 50 zł zasili nasze konto do końca kolejnego miesiąca.

Aby zdobyć kolejne 3 x 50 zł należy powtórzyć wszystkie te operacje (a więc przelew i płatności) w drugim, trzecim i czwartym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. Premia za spełnienie warunków zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

Bon Allegro o wartości 100 zł 


Aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard Standard w okresie od 24/03/21 do 16/06/21. Następnie do końca pierwszego pełnego miesiąca po zawarciu umowy, należy zrobić zakupy przy użyciu tej karty na łączną kwotę 1.000 zł. Nagroda zostanie udostępniona w serwisie transakcyjnym na koniec miesiąca, w którym wykonano ostaną transakcję bezgotówkową, liczoną do kwoty 1.000 zł. 
 
W ramach promocji karta kredytowa Mastercard Standard (jej limit waha się od 1.500 do 20.000 zł) jest wydawana bez opłat. Jednakże występuje tutaj opłata roczna w wysokości 70 zł. Można jej uniknąć poprzez wykonanie 240 transakcji lub wydanie 12.000 zł bądź też zamknięcie karty...po odebraniu nagrody.

Konto oszczędnościowe 1,8 %

W ramach promocji można skorzystać z promocyjnego oprocentowania 1,8 %, gdy otworzy się rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele. Maksymalna kwota jaką można tu ulokować to 10.000 zł, a  czas trwania promocyjnego oprocentowania będzie obowiązywał przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe od otwarcia tego rachunku. Aby zyskać wspomniane 1,8 % konieczne jest co miesięczne zwiększenie salda o co najmniej 100 zł. Jest to bowiem swoista nagroda za regularne oszczędzanie i taki musi spełniać znamiona.

Warunki bezpłatności konta

Konto (eKonto osobiste) zakładane w tej promocji jest rachunkiem bezpłatnym. Posiadanie karty debetowej to koszt 7 zł miesięcznie. Opłaty tej można się pozbyć poprzez wykonanie płatności na kwotę min. 350 zł. Wszystkie wypłaty z bankomatów krajowych są bezpłatne, o ile kwota wypłaty wyniesie co najmniej 100 zł. Przy mniejszej transakcji będzie pobrana prowizja w wysokości 2,50 zł.

 

Podsumowanie

 

Na pewno warto przetestować produkty mBank i przy okazji trochę na tym zarobić, a może zaoszczędzić na moich celach. Osobiście wezmę udział w promocji karty kredytowej (konto już tutaj posiadam). Warta uwagi jest też opcja inwestowania na polskich i zagranicznych giełdach za pośrednictwem usługi eMakler.

Przejdź na stronę promocji.

Regulamin promocji.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz