poniedziałek, 26 kwietnia 2021

Kredyt online z bonusem

Cały czas trwa bardzo dobra promocja za założenie konta osobistego w Santander Bank Polska. Teraz do tego doszła kolejna akcja, dzięki której swój zysk można  jeszcze trochę powiększyć. Wspomniana promocja jest związana z produktem kredytowym, ale i w tym przypadku można wyjść na plus.


Okres promocji

Promocja trwa od 19/04/21 do wyczerpania puli nagród, jednak nie dłużej niż do 19/05/21.

Adresaci promocji

Akcja skierowana jest klientów banku. Innymi słowy trzeba mieć tam konto osobiste i aktywne usługi online.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji. Następnie złożyć wniosek o kredyt gotówkowy (na kwotę nie mniejszą niż 3.000 zł). Wszystko to za pośrednictwem usług Santander internet lub aplikacji Santander mobile. W  przypadku produktów kredytowych złożenie wniosku jest tożsame z zaakceptowaniem oferty banku widocznej na swoim profilu. Konieczne jest również posiadanie wybranego elektronicznego kanału kontaktu, zgody na kontakt telefoniczny w celach marketingowych, zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz brak sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w banku. 

Wysokość nagrody zależy od sposobu wnioskowania i podpisana umowy. Jeżeli zrobimy to poprzez aplikację mobilną Santander to nagroda wyniesie 300 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Ania Kruk.  Zaś jeżeli nastąpi to za pośrednictwem bankowości internetowej to nagrodą będzie 150 zł do wykorzystania w sklepie internetowym Ania Kruk.   Aby ją otrzymać należy zawrzeć umowę o wybrany produkt jak również nie rozwiązać ani nie odstąpić od umowy  w ciągu 30 dni od jej podpisania.  Z prawa do nagrody wyklucza także całkowita jego spłata przed upływem 30 dni od jego udzielenia.

Nagroda zostanie przesłana na adres mailowy laureatów do 30/06/21.

Koszty

Pożyczki zazwyczaj niosą ze sobą koszty. W przypadku kredytu gotówkowego mamy do czynienia z prowizją (8,99 %) jak i oprocentowaniem samej pożyczki (7,20 %). Wysokość prowizji ulega zmniejszeniu o 5 p.p. (do 3,99 %) przy wyborze pożyczki z ubezpieczeniem (Spokojny kredyt - życie plus), ale wtedy dochodzi nam miesięczna składka związana z tą usługą. Na całkowity koszt kredytu wpływa również ilość rat. Do symulacji kosztów odsyłam na stronę Santander.


Podsumowanie

 

Do akcji promocyjnych związanych z kredytem trzeba podchodzić z dystansem. Aczkolwiek w tym przypadku można wyjść na swoje. Wystarczy zaciągnąć pożyczkę na minimalną kwotę i spłacić swój dług zaraz po otrzymaniu nagrody. W ten sposób otrzymamy zwrot dużej części prowizji, a i odsetki nie będą tutaj zbyt duże. Brałem już w kilku typu akcjach i nie straciłem na tym:). Teraz planuję to powtórzyć. Niemniej każdy powinien to przemyśleć we własnym zakresie.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz