piątek, 14 maja 2021

350 zł w promocji PKO BP

Konto dla rodzica i dziecka
W nowej promocji PKO BP do zgarnięcia jest rekordowa premia o wysokości 350 zł w bonach Allegro. O ile zdobycie 150 zł jest właściwie formalnością to 200 zł wiąże się już z trudniejszymi warunkami.

Okres promocji

Akcja trwa od 13/05/21 do wyczerpania puli 5.000 szt. nagród głównych (150 zł za konto dla rodzica) i 2.000 szt. nagród dodatkowych (2 x 100 zł za konto dla dziecka), lecz nie dłużej niż do 27/06/21.

Adresaci promocji

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem banku, a więc osobą nieposiadającą rachunku w PKO BP od 1/01/20.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o Konto za Zero wraz z kartą debetową VISA. Konieczne jest wyrażenie zgody na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telefonicznych urządzeń końcowych i systemów wywołujących. Niezbędna jest również sama rejestracja w promocji.

Po tych wszystkich formalnościach pozostaje spełnienie właściwych warunków promocji, a te są wyjątkowe łatwe do zdobycia pierwszej części premii. Wystarczy bowiem wykonać minimum 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKiem w pierwszym, drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu otwarcia konta. Kwota transakcji ani jej miejsce nie ma tutaj znaczenia. Tak więc wystarczy zaledwie 15 transakcji (np. zakup "15 bułek"), aby zdobyć karty podarunkowe Allegro o wartości 150 zł.

Nagroda będzie przekazywana na dwa razy. I tak bank prześle nam bon o wartości 50 zł za realizację warunków (5 płatności) w pierwszym miesiącu promocyjnym, kolejny bon o wartości 100 zł trafi do nas za spełnienie warunków w drugim i trzecim miesiącu. Wysyłka nagród nastąpi do 20 dnia kolejnego miesiąca i będzie można je wykorzystać do końca 2021 roku.
 

2 x 100 zł za konto dla dziecka

 
W promocji można zdobyć jeszcze dodatkowe 200 zł na zakupu na Allegro. Ale trzeba mieć dwoje dzieci. Bowiem bank premiuje otwarcie konta dla naszego potomstwa w kwocie 100 zł od dziecka. Aby je zdobyć trzeba do 27/06/21 otworzyć PKO Konto Dziecka wraz z Kartą Junior (dla dzieci 0-13 lat) lub PKO Konto Pierwsze wraz z kartą KP (dla dzieci 13-18 lat). Kolejnym, ale już ostatnim warunkiem jest dokonanie min. 2 płatności bezgotówkowych w każdym z dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po otwarciu konta. Nagroda zostanie przekazania do 20 dnia kolejnego miesiąca. 
 
Warunki bezpłatności konta

Prowadzenie Konta za Zero jest darmowe. Koszt karty debetowej to 10 zł miesięcznie, jednak wystarczy 5 płatności w miesiącu, aby być z niej zwolniony. Wypłaty z bankomatów PKO BP nie generują żadnych kosztów, natomiast korzystanie z obcych urządzeń wiąże się z opłatą 10 zł w przypadku użycia karty (dla BLIKa pozostają darmowe). 

Podsumowanie


Całkiem przyjemna akcja, gdyż nie wymaga zaangażowania dużych nakładów finansowych. W zasadzie za kilkanaście groszowych płatności możemy mieć aż 350 zł. Pod warunkiem posiadania dwójki dzieci. Jest też przewidziany wariant z jednym dzieckiem (wtedy nasz zysk ograniczy się do 250 zł) lub bez potomstwa (wówczas w grę wchodzi jedynie nagroda główna 150 zł).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz