piątek, 28 maja 2021

Smartfon Xiaomi Redmi 9 w prezencie

 

Telefen z kartą kredytową Citibank

Można powiedzieć, iż na taką okazję czekałem. W nowej promocji karty kredytowej Citibank do wzięcia jest smartfon Xiaomi Redmi 9. Jeszcze niedawno, jak rozmawiałem z konsulatem, nie było mowy o następnej promocji z nagrodą w postaci telefonu. A jednak to stało się faktem.

Okres promocji

Oferta obowiązuje od 26/05/21 do 31/07/21.

Adresaci promocji

Uczestnikiem promocji może zostać osoba, która od 1 stycznia 2020 r. nie posiadała w banku głównej karty kredytowej. Posiadanie konta osobistego nie wyklucza z promocji.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zawnioskować o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity. Po pozytywnej decyzji o przyznaniu karty i zawarciu umowy konieczne jest, aby uczestnik:
 
 • nie później niż do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę  przynajmniej 1 raz zalogował się do aplikacji mobilnej Citi Mobile - trzeba aktywować w niej kartę!, 
 • nie później niż do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę dokonał transakcji  o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1.000 PLN. 
 
Bank zastrzega, iż nie będzie brał pod uwagę transakcji zwróconych ani szczególnych. Niemniej jednak zwykłe płatności (ich ilość nie ma znaczenia, ważne aby jest tutaj ich suma) w tradycyjnych lub internetowych punktach handlowo-usługowych spełnią te warunki.

Nagroda

Tytułowy sprzęt Xiaomi Redmi 9 w kolorze Carbon Grey o wartości 649 zł  trafi do laureatów najpóźniej drugiego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków (poprzedzi to informacja z banku, która pojawi się do końca miesiąca po spełnieniu warunków promocji). Oznacza, to iż można go otrzymać szybciej w zależności od spełnienia warunków promocji. Smartfon Xiaomi będzie objęty 24-miesięczną gwarancją producenta.

Główne cechy urządzenia to:

 • Ekran 6,53 cala (2340 x 1080 px)
 • Procesor MediaTek Helio G80 (2 x Cortex A75, 6 x Cortex A55, taktowanie do 2.0 GHz)
 • Apart 13 MP + 8 MP + 5 MP + 2 MP
 • Pamięć 3 GB / 32 GB
 • Bateria 5.020 mAh
 • NFC: płatność telefonem
 • DUAL SIM + SD card
 • System: Android 10 MIUI 11


Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Każdy, który spełnia minimum warunków dochodowych (w zależności od formy zatrudnienia) tj.
 
 • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1.200 zł, zatrudnienie u obecnego pracodawcy - minimum 3 miesiące;
 • wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 2.500 zł, prowadzenie działalności gospodarczej minimum 2 lata.

Choć wymogi nie są wygórowane to trzeba podkreślić, iż zawsze w przypadku produktów kredytowych ostateczna decyzja należy do banku i jego analityków.


Warunki bezpłatności karty kredytowej Citi Simplicity

Wydanie i użytkowanie karty kredytowej wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 12 zł. Aby jej uniknąć należy w okresie rozliczeniowym wykonać transakcje na łączną kwotę min. 1.000 zł. Ale tutaj, podobnie jak w poprzednich akcjach, jest miła niespodzianka dla uczestników promocji tj. uczestnicy promocji otrzymają zwrot opłaty miesięcznej przez 12 miesięcy pod warunkiem, iż będą wykonywali transakcję kartą na min. 300 zł w danym okresie rozliczeniowym. To jest już duża różnica na plus (700 zł mniej do wydania) w wymogach spełnienie bezpłatności karty. Niemniej trzeba przy tym pamiętać o regularnym spłacaniu zadłużenia. Istotne jest także unikanie nadpłacania długu. Inaczej będzie to generowało niepotrzebne koszty. Podobnie jak dodatkowe usługi takie jak CitiPhone czy naklejka zbliżeniowa. Na szczęście można je wyłączyć i jedynie kontrować swoje wydatki. Oczywiście po odebraniu nagrody (którą to można sobie zostawić lub spieniężyć na rynku) można zrezygnować z karty, ale wtedy też zazwyczaj Citibank ma specjalną ofertę utrzymaniową:). A to może okazja do dodatkowego zarobek. 

Podsumowanie

 

Najbardziej lubię te "telefonowe" promocje Citi. A przez to, iż jeden z moich telefonów już niedomaga, sam z chęcią skorzystam z tej promocji i przetestuję chiński smartfon.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz