poniedziałek, 21 czerwca 2021

450 zł premii za eKonto w mBanku

 

Całkiem niespodziewanie pojawiła się bardzo dobra oferta mBanku. Dzięki niej możemy stać się bogatsi aż o 450 zł. To ostatnio najwyższa premia w promocji tego banku. 

Okres promocji 

Akcja trwa od 17/06/21 do 13/08/21.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta osobistego w mBanku od 1/01/18.

Warunki uczestnictwa

 
Przy okazji będę wdzięczny za skorzystanie z mojego kodu polecającego: malaekonomia (za jego użycie bardzo dziękuję!). Należy go umieścić we wniosku na polu związanym z identyfikatorem osoby polecającej.
 
Po uruchomieniu rachunku należy w każdym z dwóch miesięcy liczonych od dnia otwarcia konta wykonać co najmniej 8 płatności kartą lub BLIKiem (w sklepach stacjonarnych bądź w internecie). Kwota transakcji nie ma tutaj żadnego znaczenia. Informacja o przyznaniu premii trafi do nas do 30/11/21. Wówczas w mailu znajdziemy instrukcję i link do formularza, w którym należy podać swoje dane. Wszystko dlatego, iż akcja promocyjna jest współorganizowana przez podmiot zewnętrzny - serwis Bankier.pl. 150 zł premii trafi na nasze konto w terminie 14 dni od informacji o nagrodzie.
 
Pozostałe 300 zł jest związane z promocją samego banku, a więc  do wzięcia jest 6 bonusów po 50 zł każdy.
 

50 zł

 
Aby zdobyć pierwszą premię należy otworzyć konto przez selfie lub e-dowód osobisty. Polega na ta sposobie weryfikacji tożsamości - w pierwszym przypadku poprzez selfie, a w drugim za pomocą aplikacji eDO. Należy jeszcze w miesiącu otwarcia rachunku wykonać min. 1 płatność kartą lub BLIKiem (w sklepach stacjonarnych bądź w internecie). Bonus zostanie wypłacony do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.
 

50 zł


Kolejne 50 zł zdobędziemy za realizację "szybkiego wpływu" czy przelanie do banku jednorazowo min. 1000 zł w ciągu 7 dni od aktywacji rachunku (najlepiej zrealizować to z naszego konta w innym banku). Oprócz tego wymagane jest wykonanie min. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty. Te drugi warunek trzeba spełnić do końca pełnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Myślę, iż w dobie sklepów z kasami samoobsługowymi można to zrealizować w czasie jednej wizyty w sklepie (tj. podzielić swoje zakupu na klika mniejszych).  Bonus otrzymamy do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego.
 

3 x 50 zł


Aby zdobyć następne 3 x 50 zł należy powtórzyć powyższe operacje w drugim, trzecim i czwartym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta. A więc przelew w wysokości min. 1.000 zł oraz 8 transakcji kartą/BLIKiem w miesiącu. Premia za transakcje zostanie wypłacona do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków.

50 zł 

 

Ostatnie 50 zł otrzymamy za otwarcie konta osobistego dla swojego małoletniego dziecka. Należy je założyć najpóźniej do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu naszego rachunku. Na szczęście tutaj wszystko odbywa się poprzez bankowość internetową.
 
Konto oszczędnościowe 1,7 %

W ramach promocji można skorzystać z promocyjnego oprocentowania 1,7 %, gdy otworzy się rachunek do regularnego oszczędzania Moje Cele. Maksymalna kwota jaką można tu ulokować to 10.000 zł, a  czas trwania promocyjnego oprocentowania będzie obowiązywał przez trzy kolejne pełne miesiące kalendarzowe od otwarcia tego rachunku. Aby zyskać wspomniane 1,7 % konieczne jest co miesięczne zwiększenie salda o co najmniej 100 zł. Jest to bowiem swoista nagroda za regularne oszczędzanie i taki musi spełniać znamiona.

Warunki bezpłatności konta

Konto (eKonto osobiste) zakładane w tej promocji jest rachunkiem bezpłatnym. Posiadanie karty debetowej to koszt 7 zł miesięcznie. Aby uniknąć opłaty trzeba wydać 350 zł w miesiącu (oczywiście po spełnieniu warunków promocji można z karty zrezygnować i tym samym nie narażać się na ewentualne koszty). Wszystkie wypłaty z bankomatów krajowych są bezpłatne, o ile kwota wypłaty wyniesie co najmniej 100 zł. Przy mniejszej transakcji będzie pobrana prowizja w wysokości 1,3 zł.

Podsumowanie


Bardzo dobra promocja na start przygody z mBankiem. Polecam dla chcących nieco zarobić, nieco zaoszczędzić i trochę zainwestować. Wszystko to doskonale współgra z ideą tego bloga.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz