wtorek, 1 czerwca 2021

Zgarnij 20 zł z Refunder

 

Pojawiła się kolejna okazja związana z Refunder. W zamian za rejestrację i dokonanie zakupów online za jej pośrednictwem na dobry początek proponuje 20 zł. A jeżeli będziemy regularnie korzystać z tego programu cashback to nasz zysk będzie o wiele większy.
Refunder działa na zasadzie dzielenia się zyskiem w zamian za przejściu z linku programu do konkretnego sklepu online i zrobienie w nim zakupów. Nasz zysk, a właściwie oszczędność to zazwyczaj kilka procent od dokonanej transakcji (różne sklepy dają różny procent zwrotu). Aktualnie do wyboru jest ponad blisko 900 sklepów. Cena towarów jest w nich identyczna jak w przypadku transakcji z pominięciem programu cashback. Warto więc na tym korzystać i w rezultacie mieć nieco tańsze zakupy. Za każdym razem zwrot jest naliczany i okładany na koncie Refunder przypisanym do profilu użytkownika, a po uzbieraniu 45 zł można go wypłacić na swoje konto bankowe lub na konto PayPal. Czasem trochę czasu to trwa, ale w głównej mierze zależy od wysokości naszych wydatków i częstotliwości transakcji.

Idealnie to przedstawia poniższa grafika:


20 zł za zakupyUczestnictwo w programie jest darmowe, a do tego dochodzi teraz promocyjny bonus. Aby go zdobyć należy zarejestrować się w programie (za pomocą adresu e-mail lub też konta na facebooku), a następnie w ciągu 30 dni wykonać swój pierwszy zakup za minimum 30 zł. Sklep jest tutaj obojętny, ważne aby "przejście" do niego odbyło się z linka Refunder (czyli po zalogowaniu się na stronie refunder.pl, wyszukujemy odpowiedni sklep i w niego klikamy). Okres promocji trwa od 1/06/21 do wyczerpania puli promocyjnej w ilości 2.500 szt. rejestracji, lecz nie dłużej niż do 30/06/21. 
 
Osobiście korzystam regularnie z tego typu programów, kupując produkty bądź usługi. Dzięki nim zaoszczędziłem już kilka ładnych "stówek" i polecam taki sposób zakupów w internecie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz