poniedziałek, 26 lipca 2021

200 zł za założenie karty kredytowej Santander Consumer Bank

 

Pojawiła się dawno niewidziana promocja karty kredytowej Santander Consumer Bank. Nagrodą tutaj jest 200 zł, a jego zdobycie jest banalnie proste.

 
Okres promocji

Promocja trwa od 15/07/21 do 13/08/21.

Adresaci promocji

Nie ma wykluczeń w promocji, a więc każdy może z niej skorzystać.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o kartę. Po tym pozostaje oczekiwanie na kontakt ze strony konsultanta, który będzie nadzorował dalszą procedurę ze strony banku. Umowę można podpisać za pomocą przelewu lub za pośrednictwem kuriera.
 
Po uruchomieniu karty należy wykonać dowolną transakcję przy jej użyciu, nie później, niż do 30/09/21. Jej zaksięgowanie powinno nastąpić w ciągu maksymalnie 7 dni od tej daty. Nie będą tutaj brane pod uwagę różnego rodzaju ułatwiacze, niemniej każda zwykła transakcja spełni warunki promocji. Wystarczy więc wybrać się np. po pieczywo i  zapłacić raz wspomina kartą. Później wystarczy pilnować terminowej spłaty zadłużenia i to tyle. 
 
Nagroda w wysokości 200 zł zostanie przekazana na rachunek karty do 31/10/21.

Warunki bezpłatności karty
 
Posiadanie karty Visa Comfort (tylko taka bierze udział w promocji) wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 9,5 zł. Z opłaty zwalniają transakcję w danym okresie miesięcznym na kwotę min. 1.000 zł. A więc, aby przejść tą promocję bez kosztowo trzeba ją regularnie używać. W innym przypadku nasz zysk będzie mniejszy.
 
 

Podsumowanie


Bardzo prosta promocja, w której jedyną trudnością wydaje się przyznanie karty kredytowej przez bank. Po pozytywnej decyzji zdobycie nagrody to w zasadzie formalność. Po zdobyciu 200 zł, należy je spożytkować, najlepiej za zakupy. A później...zatrzymać kartę lub z niej zrezygnować.
 

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz