środa, 21 lipca 2021

400 zł za darmowe konto w BNP Paribas

 BNP Paribas powraca z fajną stawką w ramach najnowszej promocji pt. "Słoneczna promocja". Dzięki tej akcji możemy zarobić 400 zł, co jest godziwą premią za konto osobiste.

 
Okres promocji

Promocja trwa od 19/07/21 do wyczerpania puli 3.000 szt. (w stosownym momencie organizator poinformuje o wyczerpaniu puli na stronie promocji), lecz nie dłużej niż do 6/08/21.

Adresaci promocji

Promocja jest skierowana do nowych klientów banku czyli osób nieposiadających konta w BNP Paribas w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji (wymagane jest zaznaczenie wszystkich zgód), a później złożyć wniosek z wygenerowanego dla nas linku (dostarczonego na podany wcześniej adres e-mail). Podpisanie umowy oraz aktywacja karty płatniczej, poprzez nadanie PINu, musi nastąpić do 20/08/21. Po tych wszystkich formalnościach czas na działania w kierunku zdobycia premii.


Aby zdobyć pierwszą nagrodę w wysokości 200 zł należy zarówno w sierpniu jak i we wrześniu 2021 r.:

  • wykonać min. 3 przelew za pomocą bankowości elektronicznej (przez GOonilne lub GOmobile - tutaj chodzi o jakąś płatność, niemniej zwykłe przelewy na swoje konto w innym banku spełnia ten warunek);
  •  wykonać min. 1 płatność za pomocą Google Pay lub Apple Pay (tutaj zaliczone są wszystkie płatności telefonem zarówno w punkcie stacjonarnym i internecie).

 

Druga nagroda w wysokości 100 zł w gotówce i 100 zł w formie e-kodu do Biedronki wymaga spełniania warunków pierwszej nagrody oraz dodatkowo spełnienia poniższych czynności w październiku 2021 r.:

 

  • zapewnienia wpływów na łączną kwotę min. 1.000 zł (może być klika mniejszych, aczkolwiek ważna jest tutaj ich suma - mogą to być też przelewy z własnego konta w innym banku);
  • wykonania płatności bezgotówkowych kartą na min. 300 zł (w punktach stacjonarnych i/lub w internecie).

 

Wiadomość o przyznaniu pierwszej nagrody zostanie przesłana do laureatów nie później niż do dnia 18/10/21, a sama nagroda zostanie przekazana do końca października. Informacja o przyznaniu drugiej nagrody trafi do laureatów nie później niż do 25/11/21, zaś przelew na nasze konto zostanie zrealizowany do końca listopada.

Ważną kwestią jest, aby po otrzymaniu informacji o  zdobyciu pierwszej premii, zalogować się na stronę organizatora i uzupełnić tam swoje dane (numer promocyjnego rachunku) do 25/10/21. Instrukcja logowania zostanie przekazana w przesłanym mailu. W przypadku drugiej premii nie ma już takiej konieczności.
 
E-kod na zakupy w sklepach sieci Biedronka zostanie dostarczony za pośrednictwem SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji w promocji. Będzie można z niego skorzystać do 30/11/23.

Warunki bezpłatności konta 

Konto Otwarte na Ciebie, zakładane w tej promocji, jest darmowe. Posiadanie standardowej karty debetowej Otwartej na Dzisiaj wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 5 zł (osoby do 26 roku życia są z niej bezwarunkowo zwolnione). Jednakże wystarczy wykonać trzy transakcje bezgotówkowe w miesiącu, by nie było żadnych kosztów. Wypłaty z bankomatów własnych i urządzeń Planet Cash są darmowe. Skorzystanie z innych będzie obciążone opłatą w wysokości 5 zł.

Podsumowanie


Tak jak pisałem na początku 400 zł za darmowe konto to zacna stawka. A komu jeszcze za mało to jeszcze ma w obwodzie 500 zł za kartę kredytową.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz