czwartek, 8 lipca 2021

50 zł za limit w koncie w Santander Bank Polska

Zachęcam do skorzystania z bardzo dobrej promocji za założenie konta osobistego w Santander Bank Polska. Zaś dla tych, którzy mają już tam konto jest bonus za skorzystanie z usługi limitu w koncie.


Okres promocji

Promocja trwa od 6/07/21 do wyczerpania puli nagród, jednak nie dłużej niż do 3/08/21.

Adresaci promocji

Akcja skierowana jest klientów banku. Innymi słowy trzeba mieć tam konto osobiste i aktywne usługi online. Nie można mieć także żadnego aktywowanego limitu kredytowego na dzień 5/07/21.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy zarejestrować się na stronie promocji. Następnie złożyć wniosek o limit w koncie (na kwotę nie mniejszą niż 3.000 zł). Wszystko to za pośrednictwem usług Santander internet lub aplikacji Santander mobile. W  przypadku produktów kredytowych złożenie wniosku jest tożsame z zaakceptowaniem oferty banku widocznej na swoim profilu. Konieczne jest również posiadanie wybranego elektronicznego kanału kontaktu, zgody na kontakt telefoniczny w celach marketingowych, zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz brak sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w banku. 

Jeżeli zmieścimy się w gronie pierwszych 150 osób to nagroda jest nasza. Jest nią bon podarunkowy do wykorzystania w sklepie internetowym Ania Kruk . O przyznaniu nagrody bank poinformuje laureatów do 3/09/21. W tym czasie również zostanie przesłana sama nagroda. Do momentu jej otrzymania nie można wycofać wyżej wyrażonych zgód, ani nie rozwiązać i nie odstępować od umowy o limit kredytowy w koncie.

Kod będzie można zrealizować do 31/10/21.
 
Koszty

Za udzielenie kredytu poprzez bankowość internetową bądź mobilną bank nie pobiera prowizji.  Sam kredyt przyznawany jest na okres jednego roku, a jego odnowienie (podobnie jak aktywne korzystanie) wiąże się z opłatą prowizji (w przypadku większości kont to 1 % od kwoty kredytu, ale min. 50 zł). Niemniej jak nie będziemy z kredytu  aktywanie korzystać i zrezygnujemy z niego przed upływem roku to nie będzie żadnych kosztów z naszej strony.
 
 

Podsumowanie

 

Tak jak zawsze do akcji promocyjnych związanych z kredytem trzeba podchodzić z dystansem. Aczkolwiek w tym przypadku można łatwo wyjść na swoje. Wystarczy skorzystać z oferty i zapomnieć do czasu odebrania nagrody:)


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz