wtorek, 20 lipca 2021

500 zł na zakupy za kartę kredytową BNP Paribas

 

Wystartowała atrakcyjna promocja BNP Paribas. Można w niej zdobyć premię w wysokości 500 zł (do zrealizowania na platformie Allegro) oraz zwolnienie z opłat przez pierwszy rok użytkowania.

 
Okres promocji

Promocja trwa od 1/07/21 do 30/09/21.

Adresaci promocji

Oferta jest skierowana do osób, które od 1/12/19 nie miały zawartej umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Posiadanie innych produktów (m.in. konta) nie wyklucza z promocji.

Warunki uczestnictwa

W pierwszym kroku należy złożyć wniosek o kartę. Po tym pozostaje oczekiwanie na kontakt ze strony konsultanta, który będzie nadzorował dalszą procedurę ze strony banku. Z reguły jest on od razu, a niekiedy trwa to kilka kilka dni. Po pomyślnym przejściu całego procesu i podpisaniu umowy o kartę kredytową, przyjdzie czas na spełnienie warunków promocji. 
 
Są nimi transakcje kartą na łączną kwotę minimum 1.000 zł w każdym z pięciu kolejnych miesięcy począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym została podpisana umowa (a więc jeżeli umowy podpiszmy np. w lipcu to warunki trzeba spełnić w sierpniu, wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu). Za każdy z tych miesięcy otrzymamy kartę podarunkową na zakupy na Allegro wartości 100 zł (w sumie 5 x 100 zł). Bank zaznacza, iż do wymaganej sumy transakcji nie będzie brał pod uwagę wszelkiego rodzaju "ułatwiaczy", ale zwykłe zakupy w sklepach bądź internecie jak najbardziej spełnią warunek promocji.  
 
Odebranie nagród (karty będą w formie elektronicznej) będzie możliwe po zarejestrowaniu się na stronie mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia, zaś nagroda zostanie udostępniona w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków. Karty podarunkowe Allegro będą ważne do 31/12/22
 
Warunki bezpłatności karty

W ramach niniejszej promocji pierwszy rok użytkowania karty jest bezpłatny. W kolejnych latach ta ta karta  kosztuje 9 zł na miesiąc, jednakże z opłaty zwalnia wydatek 1.000 zł miesięcznie. W przypadku wydatków na kwotę min. 500 zł opłata jest zmniejszona do 4,50 zł. Warta uwagi jest informacja, iż rezygnacja z karty przed upływem 6 miesięcy kosztuje 25 złotych, więc lepiej to zrobić po tym terminie.
 
Wartość dodana
 
Tą wartością dodaną jest program lojalnościowy mamBonus. I z tym wiąże się dodatkowa nagroda, a mianowicie 5.200 punktów w tym programie. Pierwsze 5.000 punktów otrzymamy za wykonanie minimum 4 transakcji na minimum 50 zł każda w ciągu 60 dni od zawarcia umowy. Kolejne 200 punktów zostanie nam przydzielone za rejestrację w programie.. Otrzymane punkty można wymienić na nagrody bądź vouchery w programie mamBONUS.
 
 

Podsumowanie


Moim zdaniem to jedna z lepszych promocji BNP Paribas, jeżeli chodzi o karty kredytowe. Co prawda, aby zdobyć 500 zł wymagany jest wydatek 5.000 zł, ale wspomniany zwrot to ciągle przyzwoite 10 % i jest rozłożony aż na 5 miesięcy. Warto więc skorzystać i nie robić zakupów "za darmo".
 

Regulamin promocji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz